Zbuduj pewność siebie – grudniowy tydzień ze specjalistą online!

23.11.2020 #Warsztaty

Zobacz, jakie warsztaty online przygotowaliśmy w pierwszym tygodniu grudnia. Wszystkie spotkania są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce!

Drama – sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą 1 grudnia, 13:00 – 15:00

To warsztaty podczas których dowiesz się, jaka jest rola emocji w procesie skutecznej komunikacji oraz zbudujesz autentyczną i otwartą postawę. Ponadto nauczysz się, jak prezentować się w sytuacjach biznesowych oraz co zrobić, aby było to łatwiejsze. Warsztaty poprowadzi aktorka Karolina Honchera.

Karolina Honchera – absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.
Mój indywidualny Everest. Jak rozwijać swoje pasje i osiągać cele
2 grudnia, 15:00-17:00

To warsztat dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się patrzeć z innej perspektywy. Podczas spotkania, dowiesz się jak rozwijać swoje pasje i wykorzystywać je w życiu zawodowym, otworzysz się na kreatywne rozwiązania i twórcze myślenie. Warsztat poprowadzi Ryszard Kowalewski.

Ryszard Kowalewski – malarz, prezes gdańskiego okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków. Swoje prace prezentuje przede wszystkim na wystawach indywidualnych, bierze także udział w prezentacjach zbiorowych w kraju i za granicą. Drugą pasją artysty jest wspinaczka wysokogórska, która ma także odzwierciedlenie w jego sztuce – maluje górskie krajobrazy i portrety „ludzi z gór”.

Odkryj swój talent – zbuduj pewność siebie na niepewnym rynku pracy 3 grudnia, 15:00-17:00

Zastanawiasz się, czy sam talent wystarczy by osiągnąć sukces na rynku pracy? Jakie podjąć kroki, aby zdobyć wymarzną pracę? Weź udział w spotkaniu i dowiedz się, jak obecnie wygląda rynek pracy i jaki wpływ na zachowania pracodawców ma pandemia COVID-19. Czy możemy przewidzieć nieprzewidywalne i w końcu, czy wiemy (lub nie wiemy), jak będzie wyglądał rynek pracy w najbliższej przyszłości.

Spotkanie ma na celu wprowadzenie do problematyki modelowania się rynku pracy w relacji z talentami w zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie VUCA. Pochylimy się nad przypuszczalnymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć i porozmawiamy o tym, jak możemy się na te ewentualne scenariusze przygotować.

Damian Orzeł – koordynator ds. promocji szkolnictwa w Dziale Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, absolwent filozofii UG oraz licznych studiów podyplomowych, m.in. z zakresu doradztwa zawodowego. Doświadczony trener i organizator szkoleń. Ponadto wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Specjalista ds. HR. Prowadzi kursy i szkolenia zakresu tzw. umiejętności miękkich, coachingu biznesowego, zarządzania projektami oraz sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Do jego klientów szkoleniowych należały m.in. takie firmy jak: Siemens, Orange, Saur Neptun Gdańsk, TZMO, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.
Jak się zapisać

Znajdź wydarzenie w zakładce warsztaty pod wskazaną datą i zapisz się! Przed rozpoczęciem spotkania otrzymasz na swój adres mailowy link do platformy ZOOM, dzięki któremu dołączysz do wydarzenia.

do góry