Strefy Nasz zespół Wirtualny
spacer
O nasZobacz, czym się zajmujemy

Kim jesteśmy?

Centrum Rozwoju Talentów to przestrzeń dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa kariery. Naszym priorytetem jest pomoc w budowaniu mocnych stron, wspieranie rozwoju talentów oraz uczenie umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Myślimy, mówimy i działamy zaglądając w przyszłość.

Czas na działanie jest teraz!

Zacznij działać, myśl pozytywnie i zaufaj ekspertom. Razem możemy zrobić znacznie więcej. Chcesz osiągnąć sukces na rynku pracy, ale nie wiesz jak to zrobić? W Strefie Rozwoju Osobistego bezpłatnie poznasz tajniki kluczowych procesów związanych z rynkiem pracy i biznesem oraz będziesz mieć możliwość konsultacji ze specjalistami z różnych branż - dowiesz się, jak wykreować swój wizerunek oraz będziesz miał szanse porozmawiać z ekspertami zajmującymi się procesami rekrutacyjnymi. Wszystko po to, żeby dostać wymarzoną pracę!

Strefa Rozwoju Osobistego jest przeznaczona dla osób bezrobotnych, potrzebujących wsparcia w doskonaleniu umiejętności aktywnego poszukiwania pracy oraz pomocy ekspertów w swoim rozwoju osobistym. 

Jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Gdańskim Urzędzie Pracy? Porozmawiaj ze swoim doradcą klienta o możliwości wzięcia udziału w dwutygodniowym Treningu Umiejętności Osobistych.

umów się z doradcą zapisz się na warsztaty
Buduj na tym, co w Tobie silne!

Chcesz dowiedzieć się, jakie masz mocne strony? Stawiasz na samorozwój? Zastanawiasz się, w jaki sposób zarządzać własną karierą? A może myślisz o zmianie zawodu? Świetnie, jesteś na dobrej drodze do podjęcia właściwych decyzji!

W Akademii Kariery skorzystasz ze wsparcia przy realizacji celów zawodowych, poprzez specjalistyczną pomoc przy diagnozie potencjału. Na bezpłatnych konsultacjach indywidualnych z doradcą zawodowym dowiesz się, jakie masz talenty i mocne strony oraz jak budować na nich swoją karierę. Uzyskasz fachową pomoc przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych. Na konsultacje obowiązują wcześniejsze zapisy. Możesz wybrać wizytę stacjonarną lub w formie online. Rezerwacji terminu należy dokonać przez naszą stronę internetową - „umów się z doradcą”. Usługa przeznaczona jest dla osób dorosłych oraz młodzieży szkolnej (od 7 klasy szkoły podstawowej, pod opieką rodziców).

Dla osób dorosłych przeznaczone są również tematyczne warsztaty. Ideą tych spotkań jest stworzenie przestrzeni, w której każdy uczestnik może w swobodnej i przyjaznej atmosferze poznać tajniki kluczowych procesów związanych z rynkiem pracy i biznesem, konsultując się ze specjalistami z branży. 

Tematyka spotkań oscyluje wokół kreowania wizerunku, personal brandingu, assessment center, a także budowania mocnych stron, czy tajników współczesnej rekrutacji. Informacje na temat obecnych warsztatów są zawsze dostępne na naszym Facebooku oraz w aktualnościach na stronie.

Dodatkowo w Centrum, w ramach współdziałania wszystkich stref, odbywają się czasowe eventy, takie jak „Talent w roli głównej” czy „Zwykli ludzie o niezwykłych talentach”, podczas których znane osoby opowiadają o pracy, swoich pasjach i celach, motywując uczestników do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej przyszłej kariery zawodowej.

umów się z doradcą zapisz się na warsztaty
Marzenia się spełniają!

Jaką szkołę wybrać? Czym zajmować się w przyszłości? W jaki sposób kierować swoją karierą? Takie pytania zadaje sobie młodzież przed wyborem ścieżki kariery.

Co zrobić, żeby wkroczyć na rynek pracy wyposażonym w wiedzę i umiejętności dostosowane do rynku i wymogów pracodawców? Zdiagnozować swoje mocne strony i talenty! W Młodzieżowej Krainie Talentów dowiesz się, do czego masz predyspozycje i co jest dla Ciebie ważne.

W tym celu prowadzimy szereg warsztatów dla szkół oraz porady indywidualne. Doradczynie zawodowe będą Cię wspierać w elastycznym podążaniu za potrzebami gospodarki oraz pomogą ułożyć strategię przyszłej kariery zawodowej.

Jak zapisać się na bezpłatną konsultację indywidualną z doradcą zawodowym? Kliknij przycisk "umów się z doradcą" i zarezerwuj dogodny termin (jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, na pierwsze spotkanie musisz przyjść z rodzicem/opiekunem prawnym).

umów się z doradcą oferta dla uczniów
Przejdź do listy osób

Kariona
Chamier-Ciemińska

Kierownik Centrum Rozwoju Talentów
e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
tel.: +48 58 500 56 30

Pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Absolwentka Wydziału Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wieloletni pracownik Gdańskiego Urzędu Pracy. Posiada certyfikat kompetencji trenerskich, uprawnienia do wykonywania testów predyspozycji zawodowych. Ukończyła rekrutację i selekcję na Akademii Leona Koźmińskiego oraz szkolenie z Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy indywidualnej i grupowej z klientem w zakresie diagnozowania potencjału kompetencyjnego, autoprezentacji, sztuki motywacji i zarządzania zmianą. W prowadzeniu szkoleń wykorzystuje neuropedagogikę. Współpracowała przy wielu projektach szkoleniowo - doradczych m.in. w zakresie badania predyspozycji zawodowych studentów i absolwentów. Najbardziej ceni sobie naukę płynącą ze spotkań z innymi ludźmi.

Posiadane talenty: uczenie się, maksymalista, bliskość, elastyczność, odkrywczość

Odwiedź nas
lub napisz
wiadomość

* Pola wymagane

Odwiedź nas wirtualnie

do góry