Zatoka talentów – tym razem w wersji online!

2.12.2020 #Warsztaty

Chciałbyś poznać swoje talenty i nad nimi popracować? Weź udział w Zatoce talentów – odkryj swój potencjał i wykorzystaj go do rozwoju osobistego i zawodowego!

Całość prowadzona jest w oparciu o teorię CliftonStrengths, szerzej znaną jako teoria talentów Gallupa. Będąc uczestnikiem warsztatów poznasz 34 talenty oraz spróbujesz odkryć i zrozumieć swoje Top 5!

Ważne! Mimo formy online, staramy się, aby jak najbardziej odzwierciedlała ona spotkania stacjonarne. Warsztaty mają charakter interaktywny i wymagają aktywnego uczestnictwa. Istotne jest, abyśmy się widzieli i słyszeli. Dlatego niezbędne będą (włączone): kamerka, mikrofon i oczywiście pozytywne nastawienie!

Baner Zatoka Talentów

Prowadzące

Beata Butkiewicz – pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponadto uczestniczyła w szkoleniu Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać. Jej talenty Gallupa: zbieranie, maksymalista, bliskość, poważanie, strateg.

Urszula Stachowiak – doradca zawodowy, psycholog. Ukończyła magisterskie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest certyfikowanym terapeutą I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe Psychologia Kliniczna w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz odbyła szkolenie Rekrutacja i selekcja na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Posiada uprawnienia do wykonywania testów predyspozycji zawodowych. W swojej pracy koncentruje się na mocnych stronach klientów i motywowaniu do zmian. Jej talenty Gallupa: empatia, zgodność, odpowiedzialność, rozwijanie innych, indywidualizacja.

Kiedy

14 grudnia, godz. 16:00-18:00

Jak się zapisać

Brak miejsc. Możesz zapisać się na LISTĘ REZERWOWĄ – znajdź wydarzenie w zakładce warsztaty pod wskazaną datą i zapisz się! Warsztaty organizowane są w formule online. Przed rozpoczęciem spotkania otrzymasz na swój adres mailowy link, dzięki któremu dołączysz do wydarzenia.

do góry