Profesjonalne CV – warsztaty online

16.11.2020 #Warsztaty

Profesjonalne CV – warsztaty online

Rozważasz zmianę pracy lub już jej szukasz, ale nikt nie odpowiada na wysłane przez Ciebie aplikacje? Zastanawiasz się, czy Twoje CV wygląda tak, jak powinno? To warsztaty właśnie dla Ciebie!

Podczas spotkania dowiesz się, jakie są obowiązujące trendy w zakresie pisania dokumentów aplikacyjnych, jakie informacje w CV powinny się znaleźć, a jakie absolutnie nie! Dowiesz się, jakiej czcionki, kolorów, szablonów dobrze jest użyć, żeby CV było interesujące dla potencjalnego pracodawcy. Podczas dwugodzinnych warsztatów online otrzymasz konkretne i praktyczne wskazówki. Efektem spotkania ma być przygotowane własne CV lub przynajmniej jego zarys.

Prowadząca

Justyna Wróbel – doradca zawodowy, socjolog. Ukończyła studia magisterskie z socjologii na Uniwersytecie Gdańskim i studia podyplomowe na kierunku Doradztwo zawodowe z elementami coachingu na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Posiada doświadczenie w branży HR oraz szkoleń komercyjnych. Uczestniczyła w takich szkoleniach jak: Rekrutacja XXI, Zarządzanie sobą i swoimi talentami, Szkolne poradnictwo kariery – indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe z uczniami. Jej mocną stroną jest łatwość znajdowania w ludziach talentów i obszarów do rozwoju.
Kiedy

24 listopada, godz. 15:00-17:00

Jak się zapisać

Znajdź wydarzenie w zakładce warsztaty pod wskazaną datą i zapisz się! Warsztaty organizowane są w formule online. Przed rozpoczęciem spotkania otrzymasz na swój adres mailowy link, dzięki któremu dołączysz do wydarzenia.

do góry