Talent jak malowany - warsztatowe spotkanie mikołajkowe ⭐

AktualnościBądź na bieżąco
28.11.2022 #Aktualności #Warsztaty

Warsztatowe spotkanie mikołajkowe: Talent jak malowany - rozwiń swoją kreatywność.

Grudzień to - dla większości z nas, miesiąc świątecznych przygotowań. Czas zabiegania i dodatkowych zadań, ale to też, a może i przede wszystkim, okres optymistycznego nastawienia do otoczenia i spraw związanych z codziennością. I my, w ramach inauguracji tego świątecznego miesiąca, zapraszamy na warsztaty: Talent jak malowany - rozwiń swoją kreatywność pod okiem mistrza Ryszarda Kowalewskiego.

Celem spotkania jest wydobycie swojej kreatywności i uświadomienie korzyści, jakie daje rozwijanie swoich pasji i talentów w osiąganiu harmonii w życiu i pracy. To wszystko w relaksacyjnej i świątecznej atmosferze, która ma nas zmotywować i pozytywnie nastawić do siebie i innych.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy wszystkich - zarówno tych z pasją do malowania, jak i tych, którzy po prostu chcą spędzić czas w kreatywnej i przyjemnej atmosferze. Talent malarski nie jest wymagany - wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie!

Ryszard Kowalewski

malarz i alpinista, członek Honorowy Polskiego Związku Alpinizmu, członek elitarnego klubu wspinaczkowego GHM (Groupe de Haute Montagne). Przewodniczący Rady Artystycznej Okręgu Gdańskiego ZPAP. Swoje prace prezentuje przede wszystkim na wystawach indywidualnych, bierze także udział w prezentacjach zbiorowych w kraju i za granicą. Drugą pasją artysty jest wspinaczka wysokogórska, która ma także odzwierciedlenie w jego sztuce - maluje górskie krajobrazy i portrety "ludzi z gór". Począwszy od 1965 roku dokonywał liczących się w alpinizmie wejść, m in. na dwa dziewicze siedmiotysięczne szczyty w Karakorum, zmierzył się z ośmiotysięcznikami w Himalajach Tybetu i Nepalu, tam również zdobył dziewiczy sześciotysięcznik. Eksplorował dziewicze jaskinie w Kolumbii.

Data i miejsce spotkania

Mikołajkowe spotkanie warsztatowe odbędzie się 7 grudnia w godz. 10:00-13:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Za dobrą atmosferę będzię odpowiadać nasza niezawodna doraczyni Joanna Formela.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy - w tym celu przejdź do naszego kalendarza.

do góry