Ostatnie grudniowe warsztaty: Jak zrobić makijaż i dobrać strój, czyli wizerunkowe ABC

AktualnościBądź na bieżąco
8.12.2022 #Aktualności #Warsztaty

Warsztaty: Jak zrobić makijaż i dobrać strój, czyli wizerunkowe ABC

Jak cię widzą, tak Cię piszą - dlatego warto dowiedzieć się, jak dobrze wyglądać zarówno w życiu, jak i w pracy. Odpowiedni makijaż i dobrany strój to dobre pierwsze wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej, które możemy zrobić tylko raz. Potrzebujesz w tym temacie rad i wskazówek? Zapraszamy na warsztaty "Jak zrobić makijaż i dobrać strój, czyli wizerunkowe ABC"

Poznasz kilka makijażowych trików, dzięki którym dobrze wyjdziesz na zdjęciu do CV czy na LinkedIna. Dowiesz się, jaki wygląd pomoże Ci podczas spotkań biznesowych czy rozmowy o pracę. Poznasz swoje atuty i nauczysz się, jak je podkreślić!

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Lisowska - wizażystka i szkoleniowiec z zamiłowania, z wykształcenia absolwentka nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni, . Przygodę z morzem zamieniła już 6 lat temu na kufry pełne kosmetyków, sesje zdjęciowe i prowadzenie zajęć w szkole makijażu. Na co dzień zajmuje się dbaniem o wizerunek swoich klientek, szkoleniem wizażystów a także współpracą z markami modowymi i kosmetycznymi przy kampaniach i sesjach zdjęciowych. W kwestii pracy z kursantami bardzo ważne jest dla niej jasne przekazywanie wiedzy tak, aby każdy mógł wyciągnąć jak najwięcej. Sama również przykłada ogromną wagę do doszkalania swojego warsztatu, dlatego gdy tylko ma czas stara się rozwijać swoje umiejętności na licznych kursach u najlepszych wizażystów w kraju i zagranicą. Prywatnie miłośniczka kuchni wegetariańskiej, podróży kulinarnych i jazdy konnej. Jej największą pasją jest testowanie nowości kosmetycznych oraz szeroko pojęta tematyka pielęgnacji skóry.

Kiedy

14 grudnia 2022, godz. 10:00-14:00, stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy - w tym celu przejdź do naszego kalendarza.

do góry