Wydarzenia

terminarz dnia 07.12.2022

Warsztatowe spotkanie mikołajkowe: Talent jak malowany - rozwiń swoją kreatywność.

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2022-12-07
Godzina: 10:00-13:00

Warsztatowe spotkanie mikołajkowe: Talent jak malowany - rozwiń swoją kreatywność.

Grudzień to miesiąc, w którym wiele z nas zaczyna świąteczne przygotowania. To czas zabiegania, ale przede wszystkim optymistycznego nastawienia do otoczenia i spraw związanych z codziennością. I my, w ramach inauguracji tego okresu, zapraszamy na warsztaty: Talent jak malowany - rozwiń swoją kreatywność pod okiem mistrza Ryszarda Kowalewskiego.

Celem spotkania jest wydobycie swojej kreatywności i uświadomienie korzyści, jakie daje rozwijanie swoich pasji i talentów w osiąganiu harmonii w życiu i pracy. To wszystko w relaksacyjnej i świątecznej atmosferze, która ma nas zmotywować i pozytywnie nastawić do siebie i innych.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy wszystkich - zarówno tych z pasją do malowania, jak i tych, którzy po prostu chcą spędzić czas w kreatywnej i przyjemnej atmosferze.

Ryszard Kowalewski

malarz, alpinista, członek Honorowy Polskiego Związku Alpinizmu. Przewodniczący Rady Artystycznej Okręgu Gdańskiego ZPAP. Swoje prace prezentuje przede wszystkim na wystawach indywidualnych, bierze także udział w prezentacjach zbiorowych w kraju i za granicą. Drugą pasją artysty jest wspinaczka wysokogórska, która ma także odzwierciedlenie w jego sztuce - maluje górskie krajobrazy i portrety "ludzi z gór". Począwszy od 1965 roku dokonywał liczących się w alpinizmie wejść, m in. na dwa dziewicze siedmiotysięczne szczyty w Karakorum, zmierzył się z ośmiotysięcznikami w Himalajach Tybetu i Nepalu, tam również zdobył dziewiczy sześciotysięcznik. Eksplorował dziewicze jaskinie w Kolumbii.

Data i miejsce spotkania

Mikołajkowe spotkanie warsztatowe odbędzie się 7 grudnia w godz. 10:00-13:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Za dobrą atmosferę będzię odpowiadać nasza niezawodna doraczyni Joanna Formela.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.

 
do góry