Zrelaksuj się - metody relaksacyjne w praktyce

13.07.2021 #Warsztaty

Chcesz poznać metody relaksacyjne, które działają? Wypróbować nowe sposoby na odprężenie? Zastanowić się jaka metoda obniżania napięcia jest dla Ciebie najlepsza? Jeśli tak to zapraszamy na nasze warsztaty stacjonarne Zrelaksuj się, na których poznasz metody relaksacyjne w praktyce!

Metody, które będziemy praktykować to:

  • ćwiczenia oddechowe,
  • trening rozluźniania mięśni,
  • automasaż,
  • wizualizacja.

Większość ćwiczeń będziemy wykonywać na siedząco, dlatego najwygodniej będzie w luźnym stroju. Dodatkowo dla większego komfortu polecamy zabrać ze sobą koc.

Prowadząca

Sylwia Zalewska – doradca zawodowy, psycholog, trener. Ukończyła studia podyplomowe “Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” i pracowała jako specjalista do spraw rekrutacji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu może przekazywać aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą procesu rekrutacji oraz wymagań jakie stawiają pracodawcy. Prowadzi konsultacje indywidualne, pomaga odnaleźć mocne strony stosując różnego rodzaju narzędzia (np. test Extended DISC). Realizuje Projekt „Gdańsk miastem zawodowców”, którego celem jest podniesienie jakości edukacji zawodowej.

Uwielbia prowadzenie warsztatów, swoją wiedzę i umiejętności na ten temat doskonaliła w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie kończąc Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego. Prowadzi warsztaty o tematyce związanej z rynkiem pracy, ale także rozwijające kompetencje miękkie dla młodzieży, osób dorosłych, seniorów, dzieci oraz doradców zawodowych. Brała udział w licznych szkoleniach dotyczących m.in. odkrywania i rozwijania talentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, obecnie na studiach podyplomowych Job-Coaching – nowoczesne doradztwo zawodowe na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.

Kiedy

28 lipca 2021, godz. 16:00-17:30 w Centrum Rozwoju Talentów

Jak się zapisać

Rejestracji na warsztaty można dokonać za pomocą portalu evenea – link do zapisów

Zrelaksuj się - obrazek ilustracyjny

do góry