Webinarium: Talenty bez barier

28.06.2021 #Warsztaty

Talenty bez barier to spotkanie, podczas którego poruszymy tematy związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością. Spojrzymy na zagadnienia z perspektywy dwóch stron – wymienimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Porozmawiamy o tym, czy kompetencje zawodowe i interpersonalne osób z niepełnosprawnością są ważniejsze od obaw pracodawców.

Zapytamy się osoby aktywnej zawodowo, czy ma możliwości wykorzystywania swoich talentów w miejscu pracy, czy otrzymuje wsparcie pracodawcy i zespołu oraz czy ma poczucie, że jest w pełni jego członkiem.

Goście

Zdjęcie prezentujące gości Webinarium: Talenty bez barier - Dominika Kaliska oraz Krzysztof Jaromirski

Dominika Kaliska – z wykształcenia psycholog ze specjalizacją biznesową, ukończyła też studia podyplomowe z Employer Brandingu na Akademii Leona Koźmińskiego. Z Ergo Hestią związana od 2010 r., aktualnie Specjalista w Biurze Doboru i Rozwoju Kadr. Posiada doświadczenie w rekrutacji oraz realizacji projektów związanych z rozwojem i zaangażowaniem pracowników. Praca z ludźmi to jej zawodowa misja. Prywatnie pasjonatka gier planszowych i geocachingu.

Krzysztof Jaromirski – z wykształcenia ekonomista, ukończył również studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Z ERGO Hestią związany od 2017 r., aktualnie od 2,5 roku odpowiedzialny za programy stażowe, współpracę z uczelniami, administrację firmową stroną kariery oraz infrastrukturę techniczną Biura Doboru i Rozwoju Kadr. Wcześniej pracował w Departamencie Sprzedaży w obszarze marketingu m.in. współadministrując całością strony www ERGO Hestii oraz organizując spotkania z Agentami. Miłośnik kultury w każdym jej wymiarze. Od kilku lat stały uczestnik najważniejszych festiwali filmowych w Polsce.

Moderatorkami spotkania będą doradczynie zawodowe Beata Butkiewicz i Agata Jakowlew-Dąbrowska

Kiedy

6 lipca 2021 r. w godz. 11:00 – 12:00 w formie online

Zapisz się

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja poprzez evenea.pl

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania na platformie Zoom, zostanie wysłany co najmniej godzinę przed wydarzeniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzeniem folderu SPAM lub kontakt z nami.

do góry