Talenty bez barier, czyli o tym, jak projekty aktywizacji zawodowej zmieniają życie osób z niepełnosprawnościami - webinarium

11.10.2022 #Aktualności #Warsztaty

webinarium: Talenty bez barier, czyli o tym, jak projekty aktywizacji zawodowej zmieniają życie osób z niepełnosprawnościami

W ramach cyklu "Talenty bez barier" zapraszamy na webinar o tym, jak projekty aktywizacji zawodowej zmieniają życie osób z niepełnosprawnościami. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Fundacją Integralia.

Fundacja opowie o tym, jak zmienia sytuację zawodową wielu osób z niepełnosprawnościami, między innymi dzięki projektowi Mogę więcej!

O czym jeszcze będziemy rozmawiać:

  • o tym, co jest istotne z punktu widzenia pracodawcy,
  • o możliwościach, czyli o tym, jak zdobywać cenne doświadczenie,
  • o problemach, które można napotkać, ale też o tym, jak sobie z nimi radzić,
  • o motywacji i nastawieniu na działanie.

Czasem wystarczy odpowiednie wsparcie, determinacja w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji i odrobina wiary w siebie, by zacząć nowe życie. W ramach inspiracji będziemy chcieli poznać prawdziwe historie tych, którzy zdobyli pracę na miarę swoich zainteresowań i kompetencji. Być może staną się one motywacją dla innych, by dali sobie szansę?

Gość

Monika Dryl - certyfikowany kierownik projektów. Od 2016 r. współpracuje z Fundacją Integralia w zakresie koordynacji programów aktywizacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Jak sama mówi - "Praca jest bardzo wymagająca, ale jednocześnie niezwykle satysfakcjonująca". Pod jej przewodnictwem w fundacji zrealizowane zostały dwa projekty, jeden z nich pn. "KOMPetencje na wymiar" został wyróżniony w plebiscycie "Pomorskie Sztormy 2017". W ramach tych działań swoją szansę na pracę otrzymało 109 osób, prawie połowa z nich podjęła zatrudnienie.

Zdjęcie gościa: Moniki Dryl z Fundacji Integralia

Moderatorkami spotkania będą doradczynie zawodowe Centrum Rozwoju Talentów: Beata Butkiewicz i Agata Jakowlew-Dąbrowska.

Kiedy

Webinar odbędzie się 20 października 2022 r. w godz. 17:00-18:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Webinar będzie tłumaczony na polski język migowy.

Przejdź do wydarzenia, aby się zapisać.

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania na platformie Zoom, zostanie wysłany co najmniej godzinę przed planowaną datą wydarzenia. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami

Podobne wiadomości:

Nowe warsztaty: Mój wizerunek w sieci, czyli co warto pokazać potencjalnemu pracodawcy
10.11.2022

Nowe warsztaty: Mój wizerunek w sieci, czyli co warto pokazać potencjalnemu pracodawcy

Daj się zrekrutować! - edycja październikowa
17.10.2022

Daj się zrekrutować! - edycja październikowa

Warsztaty i webinaria w październiku - mamy dla Was sporo propozycji!
5.10.2022

Warsztaty i webinaria w październiku - mamy dla Was sporo propozycji!

do góry