Wydarzenia

terminarz dnia 20.10.2022

Warsztaty: Ustal swoje cele z wykorzystaniem archetypów marki

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2022-10-20
Godzina: 15:00-18:00

Warsztaty: Ustal swoje cele z wykorzystaniem archetypów marki

Celem warsztatów jest indywidualna, pogłębiona praca na własnych zasobach. Podczas zajęć poznasz 13 archetypów i dowiesz się, jak wykorzystać je do określenia swoich stylów działania. Dowiesz się również jaki przekaz kierujesz do swojego świata zawodowego - to już pierwszy krok do ustalenia czy coś chcesz w tym przekazie zmienić. 

Zapraszamy na warsztaty z wykorzystaniem narzędzia "Archetypy marki" autorstwa Gabrieli Borowczyk. Podczas zajęć wspólnie przeanalizujemy zasoby uczestników i wzmocnimy się wzajemnie na drodze do ustalenia indywidualnych (małych i dużych) celów rozwojowych.

Jeżeli czujesz gotowość do pogłębionej pracy nad swoim potencjałem to serdecznie zapraszamy!

Warsztaty poprowadzą doradczynie zawodowe Milena Chomik i Justyna Wróbel.

Kiedy

20 października 2022, godz. 15:00-18:00, stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

 

Webinarium: Talenty bez barier, czyli o tym, jak projekty aktywizacji zawodowej zmieniają życie osób z niepełnosprawnościami

Miejsce: Online
Kategoria: Webinarium
Data: 2022-10-20
Godzina: 17:00-18:00

webinarium: Talenty bez barier, czyli o tym, jak projekty aktywizacji zawodowej zmieniają życie osób z niepełnosprawnościami

W ramach cyklu "Talenty bez barier" zapraszamy na webinar o tym, jak projekty aktywizacji zawodowej zmieniają życie osób z niepełnosprawnościami. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Fundacją Integralia.

Fundacja opowie o tym, jak zmienia sytuację zawodową wielu osób z niepełnosprawnościami, między innymi dzięki projektowi Mogę więcej!

O czym jeszcze będziemy rozmawiać:

  • o tym, co jest istotne z punktu widzenia pracodawcy,
  • o możliwościach, czyli o tym, jak zdobywać cenne doświadczenie,
  • o problemach, które można napotkać, ale też o tym, jak sobie z nimi radzić,
  • o motywacji i nastawieniu na działanie.

Czasem wystarczy odpowiednie wsparcie, determinacja w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji i odrobina wiary w siebie, by zacząć nowe życie. W ramach inspiracji będziemy chcieli poznać prawdziwe historie tych, którzy zdobyli pracę na miarę swoich zainteresowań i kompetencji. Być może staną się one motywacją dla innych, by dali sobie szansę?

Gość

Monika Dryl - certyfikowany kierownik projektów. Od 2016 r. współpracuje z Fundacją Integralia w zakresie koordynacji programów aktywizacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Jak sama mówi - "Praca jest bardzo wymagająca, ale jednocześnie niezwykle satysfakcjonująca". Pod jej przewodnictwem w fundacji zrealizowane zostały dwa projekty, jeden z nich pn. "KOMPetencje na wymiar" został wyróżniony w plebiscycie "Pomorskie Sztormy 2017". W ramach tych działań swoją szansę na pracę otrzymało 109 osób, prawie połowa z nich podjęła zatrudnienie.

Zdjęcie gościa: Moniki Dryl z Fundacji Integralia

Moderatorkami spotkania będą doradczynie zawodowe Centrum Rozwoju Talentów: Beata Butkiewicz i Agata Jakowlew-Dąbrowska.

Kiedy

Webinar odbędzie się 20 października 2022 r. w godz. 17:00-18:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Webinar będzie tłumaczony na polski język migowy.

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania na platformie Zoom, zostanie wysłany co najmniej godzinę przed planowaną datą wydarzenia. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami

 
do góry