Miesiąc ze specjalistą - warsztaty na wrzesień

8.09.2021 #Warsztaty

Po wakacyjnej przerwie wracamy z kolejną edycją warsztatów z cyklu “Miesiąc ze specjalistą”. Tym razem część spotkań odbędzie się stacjonarnie, w Centrum Rozwoju Talentów, a część online - szczegóły poniżej. Udział w nich jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce!

Miesiąc ze specjalistą: wrzesień

Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej online - z wykorzystaniem technik dramowych

ONLINE: 21 września, 13:00 - 16:00

To warsztaty podczas których dowiesz się, jak zbudować autentyczną i otwartą postawę podczas rozmowy kwalifikacyjnej online. Ponadto poznasz proste techniki aktorskie, które sprawią, że Twoja autoprezentacja będzie nieszablonowa i mniej stresująca. Tego jak robić dobre wrażenia, nauczysz się z doświadczoną i profesjonalną aktorką Karoliną Honcherą.

Karolina Honchera - absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

Rejestracja poprzez evenea.pl - LINK

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do wydarzenia, zostanie wysyłany co najmniej godzinę przed spotkaniem.

Webinarium: Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę

ONLINE: 22 września, 14:00-17:00

Chciałbyś otworzyć własną firmę i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Weź udział w webinarium Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę

To spotkanie dla osób, które planują założyć własną firmę i przed podjęciem decyzji chcą rozwiać swoje wątpliwości. Poruszymy między innymi temat wyboru formy działalności (jednoosobowa a może spółka?), formy opodatkowania, prowadzenia dokumentacji rachunkowej. Ponadto podpowiemy, jakie instytucje będą nam pomocne i co z pieniędzmi na start. Warsztaty poprowadzi Renata Dankowska.

Renata Dankowska - Prezes Zarządu PROGRA Sp. z o.o., członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej, doradca zawodowy, informatyk-programista oraz menadżer współpracujący z różnymi typami instytucji. Koordynotor i opiekun merytoryczny wielu projektów, w tym projektów unijnych EFS POKL i POiG. Szkoleniowiec prowadzący m.in. warsztaty z zakładania i prowadzenia własnego biznesu. Ponadto na stałe współpracuje z Centrum Rozwoju Talentów.

Rejestracja poprzez evenea.pl - LINK

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do wydarzenia, zostanie wysyłany co najmniej godzinę przed spotkaniem.

Mój indywidualny Everest. Jak rozwijać swoje pasje i osiągać cele

Stacjonarnie: 23 września, 13:00-15:00

To propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się patrzeć z innej perspektywy. Podczas spotkania, dowiesz się jak rozwijać swoje pasje i wykorzystywać je w życiu zawodowym, otworzysz się na kreatywne rozwiązania i twórcze myślenie. Warsztaty poprowadzi Ryszard Kowalewski.

Ryszard Kowalewski - malarz, alpinista, członek Honorowy Polskiego Związku Alpinizmu. Przewodniczący Rady Artystycznej Okręgu Gdańskiego ZPAP. Swoje prace prezentuje przede wszystkim na wystawach indywidualnych, bierze także udział w prezentacjach zbiorowych w kraju i za granicą. Drugą pasją artysty jest wspinaczka wysokogórska, która ma także odzwierciedlenie w jego sztuce - maluje górskie krajobrazy i portrety „ludzi z gór”. Począwszy od 1965 roku dokonywała liczących się w alpinizmie wejść, m in. na dwa dziewicze siedmiotysięczne szczyty w Karakorum, zmierzył się z ośmiotysięcznikami w Himalajach Tybetu i Nepalu, tam również zdobył dziewiczy sześciotysięcznik. Eksplorował dziewicze jaskinie w Kolumbii.

Brak miejsc

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów. Obowiązuje dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa maseczką oraz utrzymywanie zalecanych odległości.

Twoje szanse i możliwości - jak zwiększyć swoją skuteczność w poszukiwaniu pracy

Stacjonarnie: 24 września, 12:00-15:00

Jakie podjąć kroki, aby zdobyć wymarzną pracę? Dowiedz się, jak obecnie wygląda rynek pracy i jaki wpływ na zachowania pracodawców ma pandemia COVID-19. Zdobądź wiedzę o sektorach, w których jest obecnie największe zapotrzebowanie na pracowników. Weź udział w warsztatach, dzięki którym będziesz mógł pewniej poruszać się po rynku pracy i zaplanować swoje działania w poszukiwaniu zatrudnienia. 

Spotkanie skierowane jest do osób bezrobotnych oraz tych, którzy po prostu chcą zaktualizować swoją wiedzę.

Damian Orzeł - koordynator ds. promocji szkolnictwa w Dziale Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, absolwent filozofii UG oraz licznych studiów podyplomowych, m.in. z zakresu doradztwa zawodowego. Doświadczony trener i organizator szkoleń. Ponadto wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Specjalista ds. HR. Prowadzi kursy i szkolenia zakresu tzw. umiejętności miękkich, coachingu biznesowego, zarządzania projektami oraz sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Do jego klientów szkoleniowych należały m.in. takie firmy jak: Siemens, Orange, Saur Neptun Gdańsk, TZMO, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Rejestracja poprzez evenea.pl - LINK

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów. Obowiązuje dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa maseczką oraz utrzymywanie zalecanych odległości.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz pełną ofertę wydarzeń organizowanych przez Centrum w najbliższym czasie!

do góry