Talent w roli głównej - Piotr Myszka

AktualnościBądź na bieżąco
11.04.2019 #Aktualności

Aktualnie jest na Majorce, gdzie odbywają się Mistrzostwa Europy w olimpijskiej klasie RS.X. Jak sam mówi: "na Majorkę przyjechali wszyscy najlepsi w tej klasie więc poziom będzie jak na Mistrzostwach Świata. Nie będzie lekko :) Moc jest, sprzęt jest gotowy więc zaczynamy. Cel jest tylko jeden - Medal Mistrzostw Europy".

O kim mowa?

Piotr Myszka reprezentuje Polskę w klasie windsurfingowej RS:X. Jest dwukrotnym mistrzem świata, Mistrzem Europy z 2011 roku, a także olimpijczykiem z Rio 2016. Obecnie przygotowuje się do kolejnych Igrzysk Olimpijskich, tym razem w Tokio w 2020 roku.<!--more-->

Recepta na sukces

Zapytany o to jak osiągnął sukces, odpowiada: „Przeszedłem długą drogę do miejsca, w którym teraz jestem i ciągle stawiam sobie kolejne, ambitne cele w sporcie, ale również w życiu osobistym. Do kolekcji brakuje mi już tylko medalu igrzysk olimpijskich. Medal to oczywiście "wisienka na torcie", ale dla mnie ważna jest również droga, która prowadzi mnie do wyznaczonych celów..."

Spotkanie z mistrzem

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe na spotkanie z Piotrem Myszką. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia w godzinach 11:00-12:30 w Centrum Rozwoju Talentów (Al. Grunwaldzka 472d, parter budynku Olivia Six). Aktualne wyniki Piotra można śledzić na jego Facebooku.

do góry