ONLINE: Odkryj swój talent – zbuduj pewność siebie na niepewnym rynku pracy

AktualnościBądź na bieżąco
4.11.2020 #Warsztaty

Zastanawiasz się, czy sam talent wystarczy by osiągnąć sukces na rynku pracy? Jakie podjąć kroki, aby zdobyć wymarzną pracę? Weź udział w spotkaniu ONLINE i dowiedz się, jak obecnie wygląda rynek pracy i jaki wpływ na zachowania pracodawców ma pandemia COVID-19. Czy możemy przewidzieć nieprzewidywalne i w końcu, czy wiemy (lub nie wiemy), jak będzie wyglądał rynek pracy w najbliższej przyszłości.

Spotkanie ma na celu wprowadzenie do problematyki modelowania się rynku pracy w relacji z talentami w zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie VUCA. Pochylimy się nad przypuszczalnymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć i porozmawiamy o tym, jak możemy się na te ewentualne scenariusze przygotować.

Kiedy

10 listopada w godz. 10:00-13:00

Prowadzący

Damian Orzeł – koordynator ds. promocji szkolnictwa w Dziale Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, absolwent filozofii UG oraz licznych studiów podyplomowych, m.in. z zakresu doradztwa zawodowego. Doświadczony trener i organizator szkoleń. Ponadto wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Specjalista ds. HR. Prowadzi kursy i szkolenia zakresu tzw. umiejętności miękkich, coachingu biznesowego, zarządzania projektami oraz sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Do jego klientów szkoleniowych należały m.in. takie firmy jak: Siemens, Orange, Saur Neptun Gdańsk, TZMO, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Joanna Formela – doradczyni zawodowa z Centrum Rozwoju Talentów, pedagog, trener. Wieloletni pracownik Gdańskiego Urzędu Pracy. Ukończyła pedagogikę specjalną na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Ponadto przeszła liczne szkolenia doskonalące warsztat zawodowy. Do najważniejszych zalicza Szkołę Dialogu Społecznego, Zarządzanie Sobą i Swoimi Talentami, Protokół Dyplomatyczny oraz Rekrutację i Selekcję na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada 30 letnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi. Obecnie przede wszystkim prowadzi warsztaty, porady indywidualne i grupowe dla osób poszukujących pracy. Z pewnością cechuje ją indywidualne podejście do klientów oraz skuteczność w realizacji planowanych efektów pracy. Bardzo dobrze przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Z powodzeniem realizuje warsztaty z motywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem. Charakteryzuje ją szeroka wiedza w zakresie tematyki społecznej i regionalnej.
Jak się zapisać

Znajdź wydarzenie w zakładce warsztaty pod wskazaną datą i zapisz się! Przed rozpoczęciem spotkania otrzymasz na swój adres mailowy link, dzięki któremu dołączysz do wydarzenia.

Wydarzenie jest organizowane w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia „Europejskie Dni Pracodawców 2020”

do góry