O przedsiębiorczości krok po kroku, czyli Pomorski Dzień Przedsiębiorczości 2020

AktualnościBądź na bieżąco
5.11.2020 #Aktualności

Chciałbyś otworzyć własną firmę, ale zastanawiasz się, jak się do tego zabrać? A może uważasz, że jesteś przedsiębiorczy i nie wiesz, jak to wykorzystać? Już 19 listopada w ramach Pomorskich Dni Przedsiębiorczości 2020 Centrum Rozwoju Talentów zaprasza początkujących przedsiębiorców do udziału w dwóch tematycznych webinariach:

Czym jest przedsiębiorczość? Czy posiadam cechy osoby przedsiębiorczej

godz. 10:00-11:00

Czy przedsiębiorczość to głównie prowadzenie własnej firmy? A może zbiór konkretnych cech? Jeżeli czujesz, że ten temat jest Tobie bliski, to spotkanie właśnie dla Ciebie. Może jesteś urodzonym przedsiębiorcą, a może masz odpowiednie cechy, ale nie wiesz, jak je rozwijać. Wspólnie postaramy się ustalić, co jest najważniejsze!

Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, nim założysz własną firmę

godz. 12:00-14:00

To spotkanie dla osób, które planują założyć własną firmę i przed podjęciem decyzji chcą rozwiać swoje wątpliwości. Poruszymy między innymi temat wyboru formy działalności (jednoosobowa a może spółka?), formy opodatkowania, prowadzenia dokumentacji rachunkowej. Ponadto podpowiemy, jakie instytucje będą nam pomocne i co z pieniędzmi na start.
Prowadząca

Renata Dankowska – Prezes Zarządu PROGRA Sp. z o.o., członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej, doradca zawodowy, informatyk-programista oraz menadżer współpracujący z różnymi typami instytucji. Koordynotor i opiekun merytoryczny wielu projektów, w tym projektów unijnych EFS POKL i POiG. Szkoleniowiec prowadzący m.in. warsztaty z zakładania i prowadzenia własnego biznesu. Ponadto na stałe współpracuje z Centrum Rozwoju Talentów.
Jak się zapisać

Znajdź wydarzenie w zakładce warsztaty pod wskazaną datą i zapisz się! Przed rozpoczęciem spotkania otrzymasz na swój adres mailowy link, dzięki któremu dołączysz do wydarzenia.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Pomorskich Dni Przedsiębiorczości 2020. Więcej wydarzeń oraz szczegóły można znaleźć na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Partnerem wydarzenia jest PROGRA Sp. z o.o.

do góry