Nowe warsztaty: Komunikacja w życiu i pracy, czyli o sztuce porozumiewania się

AktualnościBądź na bieżąco
19.01.2023 #Aktualności #Warsztaty

Warsztaty: Komunikacja w życiu i pracy, czyli o sztuce porozumiewania się

Komunikacja w środowisku pracy odnosi się do porozumiewania się na tematy z nią związane, ale nie tylko. Jej brak może skutkować nieporozumieniami, zamieszaniem, a nawet nieumyślnym zranieniu uczuć drugiej osoby. Wiedza o tym, w jaki sposób efektywnie komunikować się z innymi, pomaga w zredukowaniu nieporozumień, zwiększeniu poczucia zadowolenia czy w umocnieniu współpracy i zaufania w zespole. Osoby, które wiedzą, jak efektywnie się porozumiewać, mogą skuteczniej stawiać czoła wyzwaniom i problemom.

Dlatego, mimo że budowanie pozytywnych nawyków komunikacyjnych wymaga chęci, czasu i wysiłku, warto poświęcić temu swoją uwagę. A Ty, jak często rozmawiasz z kimś i wydaje Ci się, że mówicie w dwóch zupełnie różnych językach? Nie ważne w jakim miejscu żyjemy i pracujemy, komunikacja to nieodłączny element naszego funkcjonowania. O tym, dlaczego mówimy o "sztuce" porozumiewania się, jakie ma ona znaczenie oraz wpływ na nas i innych, dowiesz się na warsztatach.

Spotkanie opiera się na grze, w której szlifujemy nie tylko skuteczną komunikację, ale także współpracę, która jest kluczem do wykonania zadania.

Warsztaty poprowadzą doradczynie zawodowe z Centrum Rozwoju Talentów: Katarzyna Burda-Kosałka i Sylwia Zalewska

Kiedy

31 stycznia 2023 r., godz. 15:30-17:30 w Centrum Rozwoju Talentów.

Rejestracja

Aby wziąć udział w warsztatach przejdź do wydarzenia i zarejestruj się. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

do góry