Wydarzenia

terminarz dnia 31.01.2023

Warsztaty: Komunikacja w życiu i pracy, czyli o sztuce porozumiewania się

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2023-01-31
Godzina: 15:30-17:30

Warsztaty: Komunikacja w życiu i pracy, czyli o sztuce porozumiewania się

Komunikacja w środowisku pracy odnosi się do porozumiewania się na tematy z nią związane, ale nie tylko. Jej brak może skutkować nieporozumieniami, zamieszaniem, a nawet nieumyślnym zranieniu uczuć drugiej osoby. Wiedza o sposobie efektywnego komunikowania się pomaga w zredukowaniu nieporozumień, zwiększeniu poczucia zadowolenia czy w umocnieniu współpracy i zaufania w zespole. Osoby, które wiedzą, jak efektywnie się komunikować, mogą skuteczniej stawiać czoła wyzwaniom.

Dlatego, mimo że budowanie pozytywnych nawyków komunikacyjnych wymaga chęci, czasu i wysiłku, warto poświęcić temu swoją uwagę. A Ty, jak często rozmawiasz z kimś i wydaje Ci się, że mówicie w dwóch różnych językach? Nie ważne w jakim miejscu żyjemy i pracujemy, komunikacja to nieodłączny element naszego funkcjonowania. O tym, dlaczego mówimy o "sztuce" porozumiewania się, jakie ma ona znaczenie oraz wpływ na nas i na innych, dowiesz się na warsztatach.

Spotkanie oparte jest na grze, w której szlifujemy nie tylko skuteczną komunikację, ale także współpracę, która jest kluczem do wykonania zadania.

Warsztaty poprowadzą doradczynie zawodowe: Katarzyna Burda-Kosałka i Sylwia Zalewska

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

 
do góry