Wydarzenia

terminarz dnia 31.01.2023

Warsztaty: Komunikacja w życiu i pracy, czyli o sztuce porozumiewania się

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2023-01-31
Godzina: 15:30-17:30

Warsztaty: Komunikacja w życiu i pracy, czyli o sztuce porozumiewania się

Na co dzień nie zastanawiamy się w jaki sposób komunikujemy się między sobą. Wydaje się nam, że jest to sprawa oczywista. Każdy człowiek ma swój własny sposób rozumienia i przekazywania informacji, ale komunikacja w pracy musi zostać dopasowana do wszystkich członków zespołu. Jak to pogodzić?

Zapraszamy na warsztaty, w trakcie których zagrasz w grę komunikacyjną. To doskonała okazja do identyfikacji oraz rozwinięcia swoich umiejętności komunikacyjnych. Poznasz swój sposób komunikacji oraz czynniki sprzyjające skutecznemu porozumiewaniu się. Czy i jak „mowa ciała” wpływa na komunikację? Czy to, że słyszę rozmówcę zawsze oznacza, że go słucham? Jak budować konstruktywną informację zwrotną, a jak unikać barier komunikacyjnych? Jak osiągnąć skuteczne porozumienie pod presją czasu?

Dzięki grze uczestnicy nie tylko doświadczą trudności związanych z wymianą informacji, ale też odnajdą sposób na jej poprawę. Warsztaty motywują do aktywnego słuchania oraz dostrzegania różnic między komunikatem, a interpretacją.

Warsztaty poprowadzą doradczynie zawodowe: Katarzyna Burda-Kosałka i Sylwia Zalewska

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

 
do góry