Wracamy do pracy! Czyli wrześniowe warsztaty dla dorosłych

AktualnościBądź na bieżąco
10.09.2020 #Warsztaty

Po długiej przerwie nareszcie możemy wrócić do naszych działań! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie we wrześniu. Wszystkie spotkania są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce.

Kreuj własny rozwój i poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym

24 września, 14:30 – 17:30

To warsztaty podczas których zidentyfikujesz swoje kompetencje i mocne strony. Zdasz sobie sprawę z tego, jak postrzegają Cię inni i jaki wpływ masz na otoczenie. To pozwoli Ci na modyfikowanie Twojego zachowania. Zdobądź wiedzę na temat tego, jak stymulować własny potencjał! Warsztaty poprowadzi nasza doradczyni – Beata Butkiewicz.

Drama – sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą

28 września, 12:20 – 15:00

To warsztaty podczas których dowiesz się, jaka jest rola emocji w procesie skutecznej komunikacji oraz zbudujesz autentyczną i otwartą postawę. Ponadto nauczysz się, jak prezentować się w sytuacjach biznesowych oraz co zrobić, aby było to łatwiejsze. Warsztaty poprowadzi aktorka Karolina Honchera.

Karolina Honchera – absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

Mój indywidualny Everest. Jak rozwijać swoje pasje i osiągać cele

29 września, 12:20-15:00

To warsztat dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się patrzeć z innej perspektywy. Podczas spotkania, dowiesz się jak rozwijać swoje pasje i wykorzystywać je w życiu zawodowym, otworzysz się na kreatywne rozwiązania i twórcze myślenie. Warsztat poprowadzi Ryszard Kowalewski.

Ryszard Kowalewski – malarz, prezes gdańskiego okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków. Swoje prace prezentuje przede wszystkim na wystawach indywidualnych, bierze także udział w prezentacjach zbiorowych w kraju i za granicą. Drugą pasją artysty jest wspinaczka wysokogórska, która ma także odzwierciedlenie w jego sztuce – maluje górskie krajobrazy i portrety „ludzi z gór”.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

30 września, 12:20 – 15:00

to warsztaty dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat tego, jak dobrze wyglądać zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i na co dzień. Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie kolorów, doboru makijażu i fryzury. Warsztaty poprowadzi stylistka Hanna Duda-Zacharewicz.

Hanna Duda-Zacharewicz – stylistka, wizażystka, a także charakteryzatorka filmowa i telewizyjna. Jej wieloletnie doświadczenie to między innymi: festiwale sopockie, Wybory Miss Polonia w Operze Leśnej, filmy i spektakle teatralne. Autorka i prowadząca cykl dla kobiet ,,Kino na obcasach” sieci kin Multikino w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Autorka artykułów poświęconych stylizacji publikowanych m.in. w “Dzienniku Bałtyckim”, „W dobrym stylu”, „Echo Miasta”, magazynie „Prestiż”. Ponadto, stylistka w galerii handlowej Klif oraz wykładowczyni w Beauty Art. w Gdańsku.

Jak się zapisać?

krok 1: zaloguj się lub stwórz konto

krok 2: znajdź wydarzenie w kalendarzu i zapisz się

do góry