Nasz zespół - Karolina Laskowska

Przejdź do listy osób

Karolina
Laskowska

Doradczyni zawodowa
e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
tel.: +48 58 500 56 30

Psycholożka, doradczyni zawodowa. Ukończyła psychologię organizacji, zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Gdańskim. Uczestniczyła w wielu kursach dotyczących między innymi kariery i rozwoju zawodowego, poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego oraz zapobiegania pracoholizmowi i wypaleniu zawodowemu. Chętnie pogłębia wiedzę z zakresu psychologii pracy i doradztwa zawodowego.

W pracy z klientami skupia się na ich zasobach, mocnych stronach, potrzebach, celach i motywacjach. Stawia na otwartą komunikację, optymizm i konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów. Wspiera w przezwyciężeniu stresu przed podjęciem pracy czy rozpoczęciem nauki w nowej szkole. Wierzy, że każda osoba posiada naturalne talenty, których odkrycie pomaga w znalezieniu optymalnego miejsca pracy lub kierunku dalszego kształcenia.

Jest empatycznym słuchaczem i docenia rolę dialogu w procesie doradczym. „Korzyść z rozmowy z inną osobą polega na nauczeniu się czegoś nowego - albo w dziedzinie wiedzy, albo w dziedzinie uczuć” Mihály Csíkszentmihályi.

Posiadane talenty: ukierunkowanie, osiąganie, indywidualizacja, odpowiedzialność, dyscyplina
 
do góry