Warsztaty online: Zrelaksuj się - metody relaksacyjne w praktyce

12.01.2022 #Warsztaty

Warsztay online: Zrelaksuj się - metody relaksacyjne w praktyce

Chcesz poznać metody relaksacyjne, które działają? Wypróbować nowe sposoby na odprężenie? Zastanowić się jaka metoda obniżania napięcia jest dla Ciebie najlepsza? Jeśli tak to zapraszamy na nasze warsztaty online Zrelaksuj się, na których poznasz metody relaksacyjne w praktyce!

Metody, które będziemy praktykować to:

  • ćwiczenia oddechowe,
  • trening rozluźniania mięśni,
  • automasaż,
  • wizualizacja.

Ważne! Mimo formy online, staramy się, aby jak najbardziej odzwierciedlała ona spotkania stacjonarne. Warsztaty mają charakter interaktywny i wymagają aktywnego uczestnictwa. Istotne jest, abyśmy się widzieli i słyszeli. Dlatego niezbędne będą (włączone): kamerka, mikrofon i oczywiście pozytywne nastawienie!
Biorąc pod uwagę, że są to warsztaty relaksacyjne warto zadbać też o spokojną i sprzyjającą odprężeniu przestrzeń wokół siebie.

Prowadząca

Sylwia Zalewska - doradca zawodowy, psycholog, trener. Emocjonalnie i zawodowo związana z Centrum Rozwoju Talentów. Ukończyła studia podyplomowe "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi" i pracowała jako specjalista do spraw rekrutacji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu może przekazywać aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą procesu rekrutacji oraz wymagań jakie stawiają pracodawcy. Prowadzi konsultacje indywidualne, pomaga odnaleźć mocne strony stosując różnego rodzaju narzędzia (np. test Extended DISC). Realizuje Projekt "Gdańsk miastem zawodowców", którego celem jest podniesienie jakości edukacji zawodowej.

Uwielbia prowadzenie warsztatów, swoją wiedzę i umiejętności na ten temat doskonaliła w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie kończąc Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego. Prowadzi warsztaty o tematyce związanej z rynkiem pracy, ale także rozwijające kompetencje miękkie dla młodzieży, osób dorosłych, seniorów, dzieci oraz doradców zawodowych. Brała udział w licznych szkoleniach dotyczących m.in. odkrywania i rozwijania talentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, obecnie na studiach podyplomowych Job-Coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.

Kiedy

20 stycznia 2022, godz. 16:00-17:00 w formie online.

Jak się zapisać

Wystarczy dokonać rejestracji za pośrednictwem portalu Evenea - LINK

Warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany co najmniej godzinę przed spotkaniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami.

do góry