Nowy rok i nowe warsztaty! W tej propozycji postawiliśmy na wartości i samoocenę.

8.01.2024 #Aktualności #Warsztaty

Warsztaty: LockLuck - inspirująca podróż w świat własnych wartości

Na początek roku mamy dla Ciebie nową propozycję. Zapraszamy na niezwykłe warsztaty z użyciem innowacyjnej gry coachingowej - LockLuck. Udział w spotkaniu to inspirująca podróż w świat własnych wartości i ukrytych aspektów swojej samooceny. To przestrzeń do przemyślenia tego, jak realizować własne potrzeby i cele, które są korzystne dla Ciebie, a jednocześnie nie szkodzą innym.

Podczas warsztatów:

  1. Odkryjemy ukryte przekonania: poprzez głębokie sieci neuronowe i ich interakcję z grafikami, uczestnicy będą eksplorować zakamarki swojej podświadomości, odkrywając negatywne przekazy krytyka wewnętrznego.
  2. Skupimy się na energii twórczej: LockLuck przekształca negatywne przekonania w energię twórczą i wspierającą, umożliwiając uczestnikom skupienie się na realizacji swoich celów.
  3. Popracujemy nad rozwiązywaniem konfliktów wewnętrznych: gra pomaga w identyfikacji konfliktów wewnętrznych i wspiera proces rozwiązywania ich w harmonijny sposób.
  4. Wzmocnimy siłę dialogu wewnętrznego: LockLuck dodaje do dialogu wewnętrznego głos wspierający, który pomaga budować pozytywną samoocenę i poczucie wartości.
  5. Skupimy się na budowaniu postawy szacunku (do siebie i innych) i efektywnego komunikowania się.

Doświadcz transformacji swojej samooceny w sposób innowacyjny, angażujący i inspirujący. Dogadaj się ze swoim wewnętrznym krytykiem, odkryj potencjał swojej wewnętrznej siły i zacznij świadomie kierować swoim życiem!

Zapisy

Aby wziąć udział w warsztatach konieczna jest rejestracja, w tym celu przejdź do wydarzenia w naszym kalendarzu.

Podobne wiadomości:

Daj się zrekrutować... ale najpierw zdobądź niezbędną wiedzę! - cykl webinariów
23.01.2024

Daj się zrekrutować... ale najpierw zdobądź niezbędną wiedzę! - cykl webinariów

Życzymy Radosnych Świąt!
22.12.2023

Życzymy Radosnych Świąt!

do góry