Wydarzenia

terminarz dnia 12.07.2024

Warsztaty: Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej - z wykorzystaniem technik teatru improwizacji

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2024-07-12
Godzina: 13:00-16:00

To warsztaty, podczas których dowiesz się, jak zbudować autentyczną i otwartą postawę podczas rozmowy kwalifikacyjnej .Ponadto poznasz proste techniki aktorskie, które sprawią, że Twoja autoprezentacja będzie nieszablonowa i mniej stresująca. Tego jak robić dobre wrażenie, nauczy Cię doświadczona i profesjonalną aktorka - Karolina Honchera.

Praca nad głosem, mimiką, postawą i gestykulacją to zaledwie początek. Rozwiniesz swoją pewność siebie i kreatywne myślenie dzięki ćwiczeniom wywodzącym się z teatru improwizacji. Odkryjesz jak wielkie znaczenie ma status i jak nim zarządzać oraz jakie są sposoby na opanowanie tremy. Wszystko to pod warunkiem, że…otworzysz się na spotkanie :)

Prowadząca

Karolina Honchera - absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie mieszka w Warszawie i prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Pracuje również w radio i jest aktorką dubbingową.

Kiedy

Warsztaty odbędą się 12 lipca 2024 r. w godz. 13:00-16:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych.Udział w nich jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

 
do góry