Wydarzenia

terminarz dnia 15.02.2024

Warsztaty: Kontrola i zarządzanie trudnymi emocjami

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2024-02-15
Godzina: 13:00-16:00

Kontrola i zarządzanie trudnymi emocjami

Jak odstresować się po trudnych sytuacjach? Jak nie dać ponieść się emocjom? To często trudne zadanie, dlatego warto pracować nad metodami, które mogą nam skutecznie pomóc w kontrolowaniu i zarządzaniu trudnymi emocjami i stresem. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na warsztaty "Kontrola i zarządzanie trudnymi emocjami", podczas których skupimy się na:

  • zagadnieniach z zakresu zarządzaniu emocjami i stresem: fizjologia emocji i stresu, sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami;
  • praktycznych sposobach komunikacji w trudnych emocjonalnie momentach;
  • skutecznym komunikowaniu o swoich emocjach, uczuciach i potrzebach;
  • sposobach radzenia sobie ze stresem: techniki relaksacyjne i skuteczne techniki oczyszczania ze skutków działań pod wpływem stresorów.

Warsztaty skierowane sa do osób dorosłych. Udział w nich jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Kiedy

Warsztaty odbędą się 15 lutego 2024 r. w godz. 13:00-16:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Prowadzący

Dariusz Walczak - psycholog organizacji, trener, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się w obszarze badania dynamiki interakcji między ludźmi w szeroko pojętych relacjach interpersonalnych. Od ponad 20 lat poprzez warsztaty wspomaga pracowników i menedżerów w rozwoju ich kompetencji zawodowych. Interesuje się analizą jakości więzi międzyludzkich i ich wpływu na zdrowie, przeżywane emocje, stresy oraz zaangażowanie w pracy.

 
do góry