Wydarzenia

terminarz dnia 27.11.2023

ONLINE: Wizerunkowe ABC zawodowe, czyli jak zrobić makijaż i dobrać strój

Miejsce: Online
Kategoria: Warsztaty online
Data: 2023-11-27
Godzina: 16:00-18:00

warsztaty ONLINE

Jak cię widzą, tak Cię piszą... dlatego warto dowiedzieć się, jak dobrze wyglądać zarówno w życiu, jak i w pracy. Odpowiednio dobrany makijaż i strój to pierwsze wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej, które możesz zrobić tylko raz. Potrzebujesz rad i wskazówek? Zapraszamy na warsztaty ONLINE "Jak zrobić makijaż i dobrać strój, czyli wizerunkowe ABC zawodowe".

Poznasz makijażowe triki, dzięki którym dobrze wyjdziesz na zdjęciu do CV czy na LinkedIna. Dowiesz się, jaki wygląd może Ci pomóc podczas spotkań biznesowych i rozmowy o pracę. Poznasz swoje atuty i dowiesz się, jak odpowiednio je podkreślić.

Warszaty skierowane są do osób dorosłych. Udział w nich jest bezpłatny.

Kiedy

27 listopada 2023 r., godz. 16:00-18:00, ONLINE.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany co najmniej godzinę przed wydarzeniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami - informacja@centrumtalentow.pl, (58) 500 56 30.

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Lisowska - wizażystka i szkoleniowiec z zamiłowania, z wykształcenia absolwentka nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Przygodę z morzem zamieniła już 6 lat temu na kufry pełne kosmetyków, sesje zdjęciowe i prowadzenie zajęć w szkole makijażu. Na co dzień zajmuje się dbaniem o wizerunek swoich klientek, szkoleniem wizażystów, a także współpracą z markami modowymi i kosmetycznymi przy kampaniach i sesjach zdjęciowych. W kwestii pracy z kursantami bardzo ważne jest dla niej jasne przekazywanie wiedzy tak, aby każdy mógł wyciągnąć jak najwięcej. Sama również przykłada ogromną wagę do doszkalania swojego warsztatu, dlatego gdy tylko ma czas stara się rozwijać swoje umiejętności na licznych kursach u najlepszych wizażystów w kraju i zagranicą. Prywatnie miłośniczka kuchni wegetariańskiej, podróży kulinarnych i jazdy konnej. Jej największą pasją jest testowanie nowości kosmetycznych oraz szeroko pojęta tematyka pielęgnacji skóry.

 
do góry