Wydarzenia

terminarz dnia 24.11.2022

Warsztaty: Mój wizerunek w sieci, czyli co warto pokazać potencjalnemu pracodawcy

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2022-11-24
Godzina: 15:00-18:00

Warsztaty: Mój wizerunek w sieci - co warto pokazać potencjalnemu pracodawcy

Wydaje Ci się, że to co pokazujesz w sieci nie ma znaczenia w szukaniu pracy? Nic bardziej mylnego! Wszystko co robisz w sieci, opisuje Ciebie i tworzy Twój wizerunek. Wygoogluj siebie, sprawdź co tam znajdziesz i weź pod uwagę, że Twój przyszły pracodawca może zrobić to samo. W takim razie być czy nie być - oto jest pytanie? I nie ma jednej odpowiedzi, ale jeżeli Cię tam nie ma, to być może tracisz wiele okazji, by ktoś się Tobą zawodowo zainteresował.

Chcesz dowiedzieć się, jak zacząć budować swój wizerunek w sieci i zgodnie z powiedzeniem: jak Cię widza, tak Cię piszą, dobrze pokazać się potencjalnemu pracodawcy? Do dzieła! Weź udział w warsztatach podczas, których poprowadzimy Cię przez tajniki budowania spójnego wizerunku Ciebie, jako pracownika.

Czego się dowiesz:

  • Jak świadomie budować swój wizerunek za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • Jakich kanałów autoprezentacji używać i jak dostosować udostępniane na nich treści.
  • Jak wykorzystać swoje mocne strony w trakcie budowania wizerunku.
  • Jak zrobić dobre zdjęcie do CV i mediów społecznościowych, co ubrać i jaki wybrać makijaż.
  • Jak bezpiecznie korzystać z mediów i nie stracić nad nimi kontroli.

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Lisowska - z wykształcenia absolwentka nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni, wizażystka i szkoleniowiec z zamiłowania. Przygodę z morzem zamieniła już 6 lat temu na kufry pełne kosmetyków, sesje zdjęciowe i prowadzenie zajęć w szkole makijażu. Na co dzień zajmuje się dbaniem o wizerunek swoich klientek, szkoleniem wizażystów a także współpracą z markami modowymi i kosmetycznymi przy kampaniach i sesjach zdjęciowych. W kwestii pracy z kursantami bardzo ważne jest dla niej jasne przekazywanie wiedzy tak, aby każdy mógł wyciągnąć jak najwięcej. Sama również przykłada ogromną wagę do doszkalania swojego warsztatu, dlatego gdy tylko ma czas stara się rozwijać swoje umiejętności na licznych kursach u najlepszych wizażystów w kraju i zagranicą. Prywatnie miłośniczka kuchni wegetariańskiej, podróży kulinarnych i jazdy konnej. Jej największą pasją jest testowanie nowości kosmetycznych oraz szeroko pojęta tematyka pielęgnacji skóry.

Kiedy

24 listopada 2022, godz. 15:00-18:00, stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

 
do góry