Wydarzenia

terminarz dnia 16.11.2022

Własny biznes - co warto wiedzieć, zanim zaczniesz

Miejsce: Online
Kategoria: Webinarium
Data: 2022-11-16
Godzina: 13:00-15:00

Webinarium: Własny biznes - co warto wiedzieć, zanim zaczniesz

Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz do końca, jak się do tego zabrać? Masz wrażenie, że im więcej czytasz, tym coraz mniej wiesz? Przerażają Cię formalności i wiele opcji do wyboru Nic dziwnego, to nie jest proste, dlatego zapraszamy na webinarium, na którym rozwiejesz swoje wątpliwości: Własny biznes - co warto wiedzieć, zanim zaczniesz.

Podczas spotkania poruszymy tematy: wyboru formy działalności (jednoosobowa a może spółka?), formy opodatkowania, prowadzenia dokumentacji rachunkowej i podpowiemy, jakie instytucje będą nam pomocne i skąd wziąć pieniądze na start.

Prowadząca

Renata Dankowska - Prezes Zarządu PROGRA Sp. z o.o., członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej, doradca zawodowy, informatyk-programista oraz menadżer współpracujący z różnymi typami instytucji. Koordynator i opiekun merytoryczny wielu projektów, w tym projektów unijnych EFS POKL i POiG. Szkoleniowiec prowadzący m.in. warsztaty z zakładania i prowadzenia własnego biznesu. Ponadto na stałe współpracuje z Centrum Rozwoju Talentów.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2022

Webinarium organizujemy w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Elastyczność bez granic".

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

 
do góry