Wydarzenia

terminarz dnia 09.08.2022

TalentRoom - sprawdź się w działaniu | Nowe terminy!

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2022-08-09
Godzina: 15:00-17:00

Warsztaty: TalentRoom

TalentRoom powstał dla tych, którzy chcieliby sprawdzić swoje mocne strony i talenty w działaniu. To nie tylko logiczna gra na zasadzie escape roomu, ale też ciekawa forma spędzenia czasu z nowo poznanymi osobami lub grupą przyjaciół (3-5 osób).

Skazani na współpracę i swoje kompetencje

TalentRoom to warsztaty, podczas których każdy ma co robić, a im więcej zaangażowania, tym lepsza zabawa i większa szansa na wykonanie zadania. Przydają się umiejętności analityczne, kreatywność, spostrzegawczość czy kojarzenie faktów. Aby wykonać zadanie uczestnicy muszą rozwiązać szereg zagadek, znaleźć ukryte rekwizyty i sekretne schowki, a także rozszyfrować wiadomości, znaleźć klucze i kody. Skazani na współpracę i swoje kompetencje!

Jak wyglądają warsztaty

Ciemność i zagadki to jednak nie wszystko. Cały proces przebiega w trzech etapach. Na początek krótkie warsztaty z zakresu kompetencji. Następnie uczestnicy zostają zamknięci w pokoju - TalentRoomie, gdzie podczas rozwiązywania szeregu zagadek, sprawdzających ich umiejętności, będą obserwowani przez doradczynię zawodową. Na koniec ponownie spotkają się w sali warsztatowej, aby omówić wyniki swojej pracy.

Każdy uczestnik zabawy otrzyma informację zwrotną dotyczącą tego, jak współpracuje z grupą oraz jaką rolę przyjął podczas wykonywania zadań. Dowie się, w czym się sprawdza i jakie kompetencje są kluczowe przy wykonywaniu poszczególnych etapów. Dodatkowo może otrzymać informacje na co zwrócić uwagę w przypadku rekrutacji, przy użyciu podobnych narzędzi.

Prowadząca

Anna Kwiecińska - doradca zawodowy. Absolwentka socjologii i logopedii Uniwersytetu Gdańskiego, terapeutka zajęciowa. W swoim doświadczeniu zawodowym skupiła się na pracy z ludźmi, także z osobami niepełnosprawnymi w zakresie doradztwa zawodowego. Zajmuje się poradnictwem zawodowym, zarówno w formie indywidualnej współpracy z klientem, jak i grupowej pracy warsztatowej. Dobrze rozumie się z młodzieżą, lubi pracę nad kompetencjami. Posiada doświadczenie w wystąpieniach publicznych podczas dużych imprez i wydarzeń.

Zaaferowana myśleniem wizualnym. Ceni dobrą muzykę, ma skłonności do słuchania jej bardzo głośno. Amatorka miejskiej jazdy rowerowej. Zwolenniczka zatrzymania się na moment, rozmowy i analizy oraz podejmowania przemyślanych działań.

Kiedy

Ze względu na duże zainteresowanie, uruchamiamy dwa nowe terminy:

  • 27 lipca 2022, godz. 10:00-12:00
  • 9 sierpnia 2022, godz. 15:00-17:00
 
do góry