Wydarzenia

terminarz dnia 19.05.2022

Warsztaty: Twoje szanse i możliwości na rynku pracy - zwiększ swoją skuteczność

Miejsce: Centrum Rozwoju Talentów
Kategoria: Warsztaty stacjonarne
Data: 2022-05-19
Godzina: 13:00-16:00

Warsztaty: Twoje szanse i możliwości na rynku pracy - zwiększ swoją skuteczność

Jakie podjąć kroki, aby zdobyć wymarzoną pracę? Dowiedz się, jak obecnie wygląda rynek pracy i jaki wpływ na zachowania pracodawców ma pandemia COVID-19. Zdobądź wiedzę o sektorach, w których jest obecnie największe zapotrzebowanie na pracowników. 

Weź udział w warsztatach, dzięki którym będziesz mógł pewniej poruszać się po rynku pracy i zaplanować swoje działania w poszukiwaniu zatrudnienia. 

Spotkanie skierowane jest do osób bezrobotnych oraz tych, którzy po prostu chcą zaktualizować swoją wiedzę.

Warsztaty poprowadzi Damian Orzeł - koordynator ds. promocji szkolnictwa w Dziale Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, absolwent filozofii UG oraz licznych studiów podyplomowych, m.in. z zakresu doradztwa zawodowego. Doświadczony trener i organizator szkoleń. Ponadto wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Specjalista ds. HR. Prowadzi kursy i szkolenia zakresu tzw. umiejętności miękkich, coachingu biznesowego, zarządzania projektami oraz sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Do jego klientów szkoleniowych należały m.in. takie firmy jak: Siemens, Orange, Saur Neptun Gdańsk, TZMO, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

 
do góry