"ukŁADamy w głowach" projekt społeczny uczniów pod patronatem Centrum Rozwoju Talentów

AktualnościBądź na bieżąco
28.03.2022 #Aktualności #Artykuły

"ukŁADamy w głowach" to projekt społeczny pod hasłem „Motywujemy do działania!”, który odbywa się w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

Inicjatorkami są uczennice Technikum nr II w Kartuzach, a Centrum Rozwoju Talentów zostało patronem instytucjonalnym.

Dlaczego myślimy, że to jest super

Celem projektu jest zachęcenie do poszukiwania i rozwijania swoich talentów -  a to przecież główne zadanie Centrum Rozwoju Talentów! Ponadto pomysłodawcami są uczniowie (i to podoba nam się najbardziej), którzy poprzez swoje działania w mediach społecznościowych chcą pokazać rówieśnikom, że każdy ma talent (nie jeden!) i to od niego samego zależy, czy go w sobie poszuka, znajdzie i zacznie rozwijać.

Przeczytajcie, co uczniowie mówią o swoich działaniach:

Naszym celem jest, aby nasze działania na social mediach i nie tylko, pokazały rówieśnikom, że każdy ma talent. Wystarczy go tylko w sobie odnaleźć i dobrze wykorzystać. Chcemy również, aby młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich pasji, talentów, zainspirowania innych do działania, dlatego zorganizowaliśmy konkurs talentów “Talenty ze Wzgórza”. Przeprowadziliśmy warsztaty, na których opowiadaliśmy jak można znaleźć i rozwinąć swoją pasję. Mówiliśmy także o tym, jak ważne jest poczucie własnej wartości w procesie szukania swoich talentów. Organizujemy także warsztaty tematyczne dla uczestników konkursu talentów. Odbyły się już warsztaty artystyczne, i planujemy kolejne tym razem na temat fotografii i aktorstwa. Przy ruchliwej drodze zamontowaliśmy nasz motywujący baner. Mamy nadzieję, że dzięki niemu ludzie zastanowią się nad sobą i poszukają swojego talentu. Na social mediach publikujemy ciekawe artykuły i ciekawostki na temat procesu rozwoju talentów, o tym jak zwiększyć poczucie własnej wartości oraz podcasty i wywiady z utalentowanymi osobami - mówi Zuzanna Breza, liderka projektu.

Jak mówią, tak robią! Jeżeli jesteście ciekawi, zajrzyjcie na profile projektu na Facebooku i Instagramie.

 

Kolaż zdjęć z projektu

Podobne wiadomości:

Marcowe warsztaty: lubiane propozycje i nowości!
11.03.2022

Marcowe warsztaty: lubiane propozycje i nowości!

Gdański Tydzień Zawodowca z Centrum Rozwoju Talentów
23.02.2022

Gdański Tydzień Zawodowca z Centrum Rozwoju Talentów

do góry