Zatoka Talentów – warsztaty online!

AktualnościBądź na bieżąco
8.04.2021 #Warsztaty

Chciałbyś poznać swoje talenty i nad nimi popracować? Weź udział w Zatoce talentów – odkryj swój potencjał i wykorzystaj go do rozwoju osobistego i zawodowego!

Całość prowadzona jest w oparciu o teorię CliftonStrengths, szerzej znaną jako teoria talentów Gallupa. Będąc uczestnikiem warsztatów poznasz 34 talenty oraz spróbujesz odkryć i zrozumieć swoje Top 5!

Ważne! Mimo formy online, staramy się, aby jak najbardziej odzwierciedlała ona spotkania stacjonarne. Warsztaty mają charakter interaktywny i wymagają aktywnego uczestnictwa. Istotne jest, abyśmy się widzieli i słyszeli. Dlatego niezbędne będą (włączone): kamerka, mikrofon i oczywiście pozytywne nastawienie!

Prowadzące

Beata Butkiewicz – pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponadto uczestniczyła w szkoleniu Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać. Jej talenty Gallupa: zbieranie, maksymalista, bliskość, poważanie, strateg.

Urszula Stachowiak - doradca zawodowy, psycholog. Ukończyła magisterskie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest certyfikowanym terapeutą I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe Psychologia Kliniczna w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz odbyła szkolenie Rekrutacja i selekcja na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Posiada uprawnienia do wykonywania testów predyspozycji zawodowych. W swojej pracy koncentruje się na mocnych stronach klientów i motywowaniu do zmian. Jej talenty Gallupa: empatia, zgodność, odpowiedzialność, rozwijanie innych, indywidualizacja.

Kiedy

20 kwietnia 2021, godz. 16:00-17:30

Jak się zapisać

Rejestracji na warsztaty można dokonać za pomocą portalu evenea

Warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom.us. Link do spotkania zostanie wysłany dzień przed spotkaniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami – informacja@centrumtalentow.pl, (58) 500 56 30.

do góry