Warsztaty online: Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej - z wykorzystaniem technik dramowych

AktualnościBądź na bieżąco
11.10.2021 #Warsztaty

Warsztaty online: Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej - z wykorzystaniem technik dramowych

To warsztaty, podczas których dowiesz się, jak zbudować autentyczną i otwartą postawę podczas rozmowy kwalifikacyjnej - stacjonarnej i online. Ponadto poznasz proste techniki aktorskie, które sprawią, że Twoja autoprezentacja będzie nieszablonowa i mniej stresująca. Tego jak robić dobre wrażenia, nauczysz się z doświadczoną i profesjonalną aktorką Karoliną Honcherą.

Karolina Honchera - absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

Ważne! Mimo formy online, staramy się, aby jak najbardziej odzwierciedlała ona spotkania stacjonarne. Warsztaty mają charakter interaktywny i wymagają aktywnego uczestnictwa. Istotne jest, abyśmy się widzieli i słyszeli. Dlatego niezbędne będą (włączone): kamerka, mikrofon i oczywiście pozytywne nastawienie!

Kiedy

19 października 2021 r. w godz. 13:00 - 16:00, online

Zapisz się

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą evenea.pl

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania na platformie Zoom, zostanie wysłany co najmniej godzinę przed planowaną datą wydarzenia. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzeniem folderu SPAM lub kontakt z nami.

do góry