Talenty bez barier: Sytuacja WIN-WIN w kontekście zatrudniania osób z niepełnosprawnościami - webinarium

AktualnościBądź na bieżąco
13.10.2021 #Warsztaty

Napis:Talenty bez barier, Webinarium: Sytuacja WIN-WIN w kontekście zatrudniania osób z niepełnosprawnościamiZapraszamy na webinar pt. Sytuacja WIN-WIN w kontekście zatrudniania osób z niepełnosprawnościami realizowany w ramach cyklu Talenty bez barier.

Gościem będzie Fundacja Integralia, która stwarza przestrzeń do współpracy firm z kandydatami z niepełnosprawnościami. Podczas spotkania przedstawi korzyści oraz ofertę wsparcia dla obu stron. 

Pracodawco!

Czy wyobrażasz sobie zatrudnienie pracownika z niepełnosprawnością w Twojej firmie? Oni również mają kompetencje, których potrzebujesz. Co więcej, możesz zyskać konkretne korzyści finansowe - nawet 37 800 zł w skali roku! Jak pokazują badania zróżnicowane i włączające firmy osiągają lepsze wyniki. Czy wiesz, jak stać się jedną z nich? Podczas webinaru Fundacja Integralia opowie: 

  • jak uzyskać wsparcie i skąd,
  • jak przygotować firmę do współpracy,
  • co to jest strategia Diversity&Inclusion i jak przekłada się na wyniki firmy.

Kandydacie z niepełnosprawnością!

Wiedz, że rynek pracy jest coraz bardziej otwarty na Twoje zatrudnienie. Posłuchaj, jak przygotować się do spotkania z pracodawcą. A jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego miejsca pracy, sprawdź, na jakie formy wsparcia możesz liczyć.

Podczas webinaru Fundacja Integralia doradzi:

  • gdzie skutecznie szukać pracy,
  • jak zdobyć cenne doświadczenie zawodowe,
  • co wpływa na osiągnięcie sukcesu.

Goście

Fotografie gości webinaru

Podczas webinaru naszymi gości będą:

Natalia Kalocińska - specjalista ds. integracji społecznej i zawodowej. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim z zakresu Pedagogiki Społecznej oraz studia podyplomowe z coachingu na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS WZ w Sopocie. Posiada akredytację International Coach Federation. Od ponad 11 lat pracuje w Fundacji Integralia, gdzie od 6 lat m.in. współtworzy i prowadzi warsztaty „Zmień Perspektywę”, dotyczące komunikacji i savoir vivre’u wobec osób z niepełnosprawnościami. Tematyka związana z niepełnosprawnością jest jej szczególnie bliska, gdyż od kilkunastu lat sama nie widzi. Mimo to jest osobą aktywną - nieustannie się dokształca, podróżuje i realizuje swoje pasje. Na co dzień porusza się z psem przewodnikiem, który towarzyszy jej we wszystkich realizowanych zadaniach.

Marta Górecka - specjalistka ds. rekrutacji, psycholożka, doradca zawodowy. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia Organizacji i Zarządzania oraz studia podyplomowe z zakresu Psychologii Transportu oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada 11 -letnie doświadczenie zawodowe w realizacji procesów rekrutacyjnych. Od prawie 3 lat związana jest z Fundacją Integralia, gdzie odpowiada za realizację procesów rekrutacyjnych dla ERGO Hestii oraz pracodawców na rynku zewnętrznym. Ponadto, wspiera osoby z niepełnosprawnościami na drodze do ich rozwoju zawodowego, udzielając indywidualnych konsultacji.

Moderatorkami spotkania będą doradczynie zawodowe Centrum Rozwoju Talentów: Beata Butkiewicz i Agata Jakowlew-Dąbrowska.

Kiedy

Webinar odbędzie się 28 października 2021 r. w godz. 14:00-15:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatnyObowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą evenea.pl

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania na platformie Zoom, zostanie wysłany co najmniej godzinę przed planowaną datą wydarzenia. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzeniem folderu SPAM lub kontakt z nami.

do góry