Rekrutacja w świecie VUCA - panel dyskusyjny

AktualnościBądź na bieżąco
15.04.2021 #Aktualności

Podobno jedyną pewną rzeczą na świecie jest zmiana, dlatego zapraszamy na trzeci z cyklu panel z ekspertami na temat transformacji VUCA, czyli o zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie.

Podczas cyklu poruszymy tematy związane z edukacją, rekrutacją oraz rynkiem pracy. Podejmiemy dyskusję na temat tego, czy ciągła zmienność musi być zawsze niekorzystna i wzbudzająca negatywne emocje, czy –  z drugiej strony – może być pozytywnym wyzwaniem. Zastanowimy się, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i jak dodatkowo obrócić ją na swoją korzyść.

Rekrutacja w świecie VUCA

Trzeci panel dyskusyjny pt. Rekrutacja w świecie VUCA odbędzie się 26 kwietnia 2021 roku w godz. 16:00 – 17:30 w formie online. 

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak zmieniają się procesy rekrutacyjne, czego obecnie oczekują pracodawcy i czego szukają w CV pracownicy działów HR. Dowiemy się, jak w czasie pandemii i pracy on-line wygląda pozyskiwanie nowych pracowników. Podyskutujemy o tym, czy w procesie rekrutacji, a potem w pracy najważniejsze jest doświadczenie i wykształcenie czy raczej kompetencje miękkie. Będziemy zastanawiać się jak dalekie mogą być zmiany w zakresie rekrutacji i selekcji kandydatów i czy pracowników HR zastąpią roboty?

Ekspertkami z zakresu rekrutacji będą:

Emilia Komudzińska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, trener umiejętności psychospołecznych, aktualnie w trakcie specjalizacji w zakresie doradztwa zawodowego i job-coachingu. Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy agencjach rekrutacyjnych, a łącznie 13-letnie doświadczenie biznesowe obejmujące także stanowiska sprzedażowe. Przeprowadziła setki procesów rekrutacyjnych dla firm z różnych branż (prawnej, FMCG, logistycznej, rolniczej, produkcyjnej, bankowej itp.). Od 5-ciu lat specjalizuję się w rekrutacjach dla branży IT, głównie dla firm ubezpieczeniowych i konsultingowych.

Magdalena Mierzwa – HRowiec z 10 letnim stażem, pracowała w działach HR w firmach takich jak Samsung, First Data, obecnie w Stock Polska. Brała udział w procesach rekrutacji oraz zatrudnienia na stanowiska m.in. do działów marketingu oraz sprzedaży. Towarzyszy pracownikom i managerom w całym cyklu życia pracownika, koordynuje procesami komunikacji wewnętrznej, organizuje szkolenia dla pracowników i managerów. Obecnie studiuje Job-Coaching na SWPS.

Joanna Rzadkowolska-Szechińska – certyfikowany coach akredytacji ICC, czynny headhunter, rekruter, asesor AC/DC i doradca kariery. Od 20 lat przywraca miarowy oddech ludziom, którzy znaleźli się na zawodowym zakręcie i towarzyszy w rozwoju zawodowym. Ekspert w dziedzinie rozwoju indywidualnego i organizacyjnego. Realizator +1000 projektów rekrutacyjnych prowadzonych na stanowiska board, board-1 dla różnych branż. W procesach rekrutacyjnych stosuje metody tj. wywiady behawioralne, badania Assessment & Development Center, testy psychometryczne, research, screening i in. Co-founder firmy Job Hunters, wspierającej kandydatów na rynku pracy. Wolontariusz kryzysowego procesu coachingowego ICC, dedykowanego medykom w związku z pandemią CoVid-19. Aktualnie studentka studiów podyplomowych Job-Coaching na SWPS. Pasjonuje się psychologią ludzkich zachowań, codzienną praktyką jogi, zdrowym stylem życia i zieloną herbatą. Wyróżnia ją prostota w przekazie, pozytywne nastawienie do świata i zaraźliwy uśmiech.

prelegentki VUCA

Moderatorkami spotkania będą doradczynie zawodowe Katarzyna Burda-Kosałka i Urszula Stachowiak.

Zapisy

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą portalu evenea.

Link do platformy zoom.pl, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania, otrzymają Państwo na adres mailowy podany przy rejestracji, co najmniej dzień przed planowaną datą spotkania, w innym przypadku prosimy o kontakt na informacja@centrumtalentow.pl

Zobacz pełną ofertę wydarzeń organizowanych przez Centrum w najbliższym czasie!

do góry