Majowe warsztaty z talentami w roli głównej: Zatoka Talentów i Twoje talenty w rekrutacji

AktualnościBądź na bieżąco
11.05.2022 #Aktualności #Warsztaty

Chciał_byś poznać swoje talenty i nad nimi popracować? W dwa poniedziałki maja zapraszamy na dwa warsztaty. Pierwsze: Zatoka Talentów zaplanowana jest na 23 maja, a drugie - Twoje talenty w rekrutacji tydzień później - 30 maja.

Oba spotkania oparte są na teorii CliftonStrengths (tzw. teorii talentów Gallupa).

Na pierwsze może przyjść każdy (dorosły), natomiast drugie skierowane są do osób, które znają swoje TOP5 - niekoniecznie muszą być uczestnikami "Zatoki talentów".

Dlaczego warto?

Poznanie, nazwanie i analiza swoich talentów, to punkt wyjścia w dalszym rozwoju, nie tylko zawodowym. W wybranej teorii talenty to naturalne i powtarzające się wzorce myślenia, uczuć i zachowań, które zawierają się w czterech obszarach:

  • Myślenie strategiczne (Strategic Thinking) - 8 talentów
  • Budowanie relacji (Relationship Building) - 9 talentów
  • Wpływanie (Influencing) - 8 talentów
  • Wykonywanie (Executing) - 9 talentów

Kluczem jest sprawienie, aby nasze talenty stały się naszymi mocnymi stronami. Kto chętny?

Zatoka Talentów

23 maja 2022 r., godz. 15:00-17:00

To warsztaty pod hasłem: odkryj swój potencjał. Chcesz się dowiedzieć jak? To propozycja dla Ciebie!

Spotkanie składa się z dwóch części: teoretyczno-warsztatowej oraz gry, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby zajęć. A wszystko po to, aby poznać wszystkie 34 talenty i odkryć swoje Top 5!

Twoje talenty w rekrutacji

30 maja 2022 r., godz. 15:00-17:00

Ważne! nie musisz być uczestnikiem Zatoki Talentów, ale musisz znać swoje Top 5 talentów wg Gallupa.

Jeżeli wiesz już, jakie są Twoje najmocniejsze talenty i chciałbyś je wykorzystać w procesie rekrutacji, to warsztaty właśnie dla Ciebie!

Będąc uczestnikiem warsztatów spróbujesz zrozumieć swoje Top 5 w kontekście rynku pracy. Dzięki analizie oraz samoświadomości mocnych stron nauczysz się mówić o własnych talentach, a mając tę wiedzę, będziesz mógł/mogła ich używać i wykorzystywać w procesie rekrutacyjnym - w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prowadzące

Beata Butkiewicz - pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Psychologii. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestniczyła w szkoleniu "Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami". Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać.

Posiadane talenty: zbieranie, maksymalista, bliskość, poważanie, strateg

Agata Jakowlew-Dąbrowska - doradca zawodowy, psycholog, trener rozwoju osobistego z 12-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia psycholog, specjalizacja: organizacja i zarządzanie. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu rekrutacji, selekcji, coachingu i doradztwa zawodowego, studia podyplomowe z zakresu psychosomatyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia dla menadżerów personalnych na Politechnice Gdańskiej. Zajmuje się doradztwem zawodowym i wsparciem psychologicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z klientem w zakresie diagnozowania potencjału kompetencyjnego, odkrywania mocnych stron i umiejętnego ich wykorzystania, sztuki motywacji i zarządzania zmianą. Jej pasje: jeździectwo...od zawsze, windsurfing... od niedawna :)

Posiadane talenty: aktywator, ukierunkowanie, strateg, maksymalista, indywidualizacja

Gdzie?

Warsztaty odbędą się w formie stacjonarnej w Centrum Rozwoju Talentów.

Zapisy

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez Evenea - LINK

 

Podobne wiadomości:

Centrum Rozwoju Talentów zaprasza obywateli Ukrainy do skorzystania z doradztwa zawodowo-edukacyjnego w języku rosyjskim
30.05.2022

Centrum Rozwoju Talentów zaprasza obywateli Ukrainy do skorzystania z doradztwa zawodowo-edukacyjnego w języku rosyjskim

Вебінар для батьків українською/російською мовами: моя дитина обирає навчальний заклад, говоримо про освіту в Польщі
24.05.2022

Вебінар для батьків українською/російською мовами: моя дитина обирає навчальний заклад, говоримо про освіту в Польщі

Ruszamy z cyklem rozmów "W związku z pracą"!
5.05.2022

Ruszamy z cyklem rozmów "W związku z pracą"!

do góry