Gdański Urząd Pracy zaprasza pracodawców sektora turystycznego do udziału w targach pracy branży HoReCa

AktualnościBądź na bieżąco
5.04.2022 #Aktualności

Gdański Urząd Pracy rozpoczyna nabór pracodawców, zainteresowanych udziałem w targach pracy branży HoReCa, które 12 maja br. odbędą się w centrum handlowym Forum Gdańsk. Chodzi głównie o przedsiębiorców prowadzących działalność związaną z obsługą ruchu turystycznego. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy więc właścicieli hoteli, restauracji, kawiarni, barów, ośrodków wypoczynkowych, biur podróży czy np. hosteli. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

Już 12 maja 2022 r. w samym sercu stolicy pomorza, na dziedzińcu centrum handlowego Forum Gdańsk, odbędą się targi pracy branży HoReCa. Wydarzenie kierowane jest do pracodawców działających w szeroko rozumianym sektorze turystycznym, a także do osób, które planują podjąć krótkoterminowe zatrudnienie w sezonie letnim lub chcą na stałe związać się z tą branżą.

Rejestracja wystawców

Firmy, które chciałyby poprzez targi znaleźć nowych pracowników na nadchodzący sezon letni, mogą od 5 kwietnia br. zgłaszać swój udział w wydarzeniu. Rejestracja wystawców prowadzona jest w sposób elektroniczny. Wystarczy przesłać na adres mailowy WYŚLIJ WIADOMOŚĆ wiadomość, podając w treści:

- dane pracodawcy (nazwę oraz nip),
- wykaz ofert pracy wraz z ich opisem (m.in. nazwa stanowiska pracy, zakres obowiązków, wymagania, data rozpoczęcia pracy),
- dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za udział firmy na targach.

Oferta targowa

W ramach wydarzenia, organizatorzy zapewniają wystawcom namiot targowy o wymiarach 2 na 3 metra, podstawowe wyposażenie (lada, krzesła), dostęp do sieci elektrycznej oraz bezprzewodowego Internetu. Wystawcy otrzymają również dużą swobodę w aranżacji stoiska wystawienniczego, w tym miejsce do ekspozycji firmowych materiałów promocyjnych.
Podczas targów swoją ofertę będzie mogło zaprezentować łącznie 30 firm działających w branży turystycznej.

Dodatkowe informacje

W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami Gdańskiego Urzędu Pracy:
Beata Sawicka - tel.: /58/ 743-13-57, WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Katarzyna Pałasz - tel.: /58/ 743-13-56, WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Aneta Piotrowska - tel.: /58/ 743-13-49, WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Organizatorami targów pracy branży HoReCa jest Gdański Urząd Pracy, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Patronami medialnymi wydarzenia jest portal trojmiasto.pl i Radio ESKA.

 

/na podst. mat. pras./

 

Podobne wiadomości:

Wesołych Świąt!
14.04.2022

Wesołych Świąt!

Kwietniowe warsztaty czas start!
6.04.2022

Kwietniowe warsztaty czas start!

do góry