Ćwicz swój umysł! Marcin Maskow Kowalczyk naszym kolejnym gościem

AktualnościBądź na bieżąco
8.11.2018 #Aktualności

Jeden z najlepszych sportowców pamięciowych na świecie. 14-krotny rekordzista świata w układaniu kostek Rubika z zamkniętymi oczami. Artysta sceniczny, trener pamięci, prelegent – 20 listopada o godz. 12:00 gościem Centrum Rozwoju Talentów będzie Marcin Maskow Kowalczyk.

W ramach spotkania z cyklu "Talent w roli głównej", Marcin Kowalczyk udowodni, że nasz mózg potrafi więcej niż mogłoby się wydawać, a "nadludzkie" zdolności, które możemy obserwować w telewizji, są kwestią odpowiednich technik, zaangażowania i systematyczności. Mówiąc krótko, pokaże co zrobić, aby niemożliwe stało się możliwe!

Marcin Maskow Kowalczyk - 14-krotny rekordzista świata w układaniu kostek Rubika z zamkniętymi oczami. Jeden z najlepszych sportowców pamięciowych na świecie! Finalista programu Mam Talent, uczestnik premierowego odcinka telewizyjnego show The Brain Genialny Umysł, bohater dwóch filmów dokumentalnych na temat osób z ponadprzeciętnymi zdolnościami (Pasja sposobem na życie, Nadludzie). Artysta sceniczny, sportowiec pamięciowy, prelegent, trener pamięci.

do góry