Październikowe warsztaty ze specjalistą

AktualnościBądź na bieżąco
19.10.2020 #Warsztaty

Wszystkie spotkania są bezpłatne, a liczba miejsc mocno ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce!

Drama – sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą

26 października, 9:00 – 15:00

To warsztaty podczas których dowiesz się, jaka jest rola emocji w procesie skutecznej komunikacji oraz zbudujesz autentyczną i otwartą postawę. Ponadto nauczysz się, jak prezentować się w sytuacjach biznesowych oraz co zrobić, aby było to łatwiejsze. Warsztaty poprowadzi aktorka Karolina Honchera.

Karolina Honchera – absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

28 października, 9:00 – 15:00

to warsztaty dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat tego, jak dobrze wyglądać zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i na co dzień . Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie kolorów, doboru makijażu i fryzury. Warsztaty poprowadzi stylistka Hanna Duda-Zacharewicz.

Hanna Duda-Zacharewicz – stylistka, wizażystka, a także charakteryzatorka filmowa i telewizyjna. Jej wieloletnie doświadczenie to między innymi: festiwale sopockie, Wybory Miss Polonia w Operze Leśnej, filmy i spektakle teatralne. Autorka i prowadząca cykl dla kobiet “Kino na obcasach” sieci kin Multikino w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Autorka artykułów poświęconych stylizacji publikowanych m.in. w “Dzienniku Bałtyckim”, „W dobrym stylu”, „Echo Miasta”, magazynie „Prestiż”. Ponadto, stylistka w galerii handlowej Klif oraz wykładowczyni w Beauty Art. w Gdańsku.

Pomorski rynek pracy – jak rekrutują pracodawcy?

30 października, 9:00 – 15:00

To warsztaty dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowany lokalnym rynkiem pracy lub chciałbyś dowiedzieć się, jak znaleźć na nim zatrudnienie. Spotkanie skierowane jest do osób bezrobotnych oraz tych, którzy po prostu chcą zaktualizować swoją wiedzę. Warsztaty poprowadzi Damian Orzeł z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Damian Orzeł – absolwent filozofii UG oraz licznych studiów podyplomowych, m.in. z zakresu doradztwa zawodowego. Obecnie Koordynator ds. szkolnictwa w Dziale Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Sp. z o.o. Doświadczony trener i organizator szkoleń. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Specjalista ds. HR. Prowadzi kursy i szkolenia zakresu tzw. umiejętności miękkich, coachingu biznesowego, zarządzania projektami oraz sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Do jego klientów szkoleniowych należały m.in. takie firmy jak: Siemens, Orange, Saur Neptun Gdańsk, TZMO, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Jak się zapisać?

krok 1: zaloguj się lub stwórz konto

krok 2: znajdź wydarzenie w kalendarzu i zapisz się

do góry