Wydarzenia

terminarz dnia 13.06.2022

Warsztaty online: Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej - z wykorzystaniem technik dramowych

Miejsce: Online
Kategoria: Warsztaty online
Data: 2022-06-13
Godzina: 13:00-16:00

Warsztaty online: Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej - z wykorzystaniem technik dramowych

To warsztaty podczas których dowiesz się, jak zbudować autentyczną i otwartą postawę podczas rozmowy kwalifikacyjnej online. Ponadto poznasz proste techniki aktorskie, które sprawią, że Twoja autoprezentacja będzie nieszablonowa i mniej stresująca.

Tego jak robić dobre wrażenia, nauczysz się z doświadczoną i profesjonalną aktorką Karoliną Honcherą.

Karolina Honchera - absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

Warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany co najmniej godzinę przed spotkaniem.

Ważne! Mimo formy online, staramy się, aby jak najbardziej odzwierciedlała ona spotkania stacjonarne. Warsztaty mają charakter interaktywny i wymagają aktywnego uczestnictwa. Istotne jest, abyśmy się widzieli i słyszeli. Dlatego niezbędne będą (włączone): kamerka, mikrofon i oczywiście pozytywne nastawienie!

 
do góry