Webinarium: Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę

2.03.2022 #Aktualności #Warsztaty

Kobieta stoi za ladą w swojej kawiarni i uśmiecha się

Chciałbyś otworzyć własną firmę i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Weź udział w webinarium Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę.

To spotkanie dla osób, które planują założyć własną firmę i przed podjęciem decyzji chcą rozwiać swoje wątpliwości.

Poruszymy między innymi temat wyboru formy działalności (jednoosobowa a może spółka?), formy opodatkowania, prowadzenia dokumentacji rachunkowej. Ponadto podpowiemy, jakie instytucje będą nam pomocne i co z pieniędzmi na start.

Spotkanie poprowadzi Renata Dankowska - Prezes Zarządu PROGRA Sp. z o.o., członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej, doradca zawodowy, informatyk-programista oraz menadżer współpracujący z różnymi typami instytucji. Koordynator i opiekun merytoryczny wielu projektów, w tym projektów unijnych EFS POKL i POiG. Szkoleniowiec prowadzący m.in. warsztaty z zakładania i prowadzenia własnego biznesu. Ponadto na stałe współpracuje z Centrum Rozwoju Talentów.

Zapisy

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja, aby jej dokonać przejź do kalendarza wydarzeń.

Webinarium odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany co najmniej godzinę przed wydarzeniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami - informacja@centrumtalentow.pl, (58) 500 56 30.

Podobne wiadomości:

"ukŁADamy w głowach" projekt społeczny uczniów pod patronatem Centrum Rozwoju Talentów
28.03.2022

"ukŁADamy w głowach" projekt społeczny uczniów pod patronatem Centrum Rozwoju Talentów

Marcowe warsztaty: lubiane propozycje i nowości!
11.03.2022

Marcowe warsztaty: lubiane propozycje i nowości!

Gdański Tydzień Zawodowca z Centrum Rozwoju Talentów
23.02.2022

Gdański Tydzień Zawodowca z Centrum Rozwoju Talentów

do góry