O projekcie CRT

Strona główna O nas O projekcie CRT

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesnym, gościnnym i przyjaznym miejscem dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Naszą misją jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Myślimy, mówimy i działamy zaglądając w przyszłość. Tworzymy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Dla kogo są nasze usługi?

 • Dla wszystkich mieszkańców chcących skorzystać ze specjalistycznej pomocy przy diagnozie potencjału i realizacji swoich celów zawodowych.
 • Dla osób bezrobotnych potrzebujących wsparcia w doskonaleniu umiejętności aktywnego poszukiwania pracy oraz pomocy specjalistów w rozwoju osobistym.
 • Dla młodzieży, rodziców i nauczycieli, którzy chcą świadomie kierować rozwojem talentów i budować zasoby dostosowane do oczekiwań rynku pracy.

Świadomość własnych naturalnych talentów i swoich mocnych stron to fundament, na którym możesz budować osobiste sukcesy, mieć satysfakcję z życia i zadowolenie z tego KIM JESTEŚ. Jeśli chcesz poznać swoje wrodzone talenty, jeśli chcesz dowiedzieć się jak one wpływają na Twój sposób myślenia, odczuwania i działania, jeśli chcesz zrozumieć jak zbudować swoje mocne strony i jak podejmować właściwe decyzje zawodowe to miejsce jest dla Ciebie.

Pomożemy Ci w odkrywaniu potencjału, czyli Twoich mocnych stron i na podstawie tej wiedzy  wspólnie z Tobą zrealizujemy strategię zarządzania talentami. Znając swoje talenty, będziesz w stanie dokonywać właściwych wyborów i efektywnie projektować swoją przyszłość zawodową.

Jak talenty działają w praktyce?

Talenty są Twoimi wewnętrznymi, naturalnymi powtarzającymi się wzorcami myślenia, odczuwania i postępowania. Dzięki rozpoznaniu swoich dominujących talentów będziesz świadomie kształtować, rozwijać i wykorzystywać swoje mocne strony.

Tworzymy takie środowisko, w którym talenty będą rozwijane w oparciu o wiedzę i umiejętności budując w ten sposób Twoje mocne strony. Rozwijamy sieć współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami, by tworzyć wspólną wartość, jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Uzyskasz dokładnie takie rezultaty jakie chcesz dzięki:

 • Określeniu Twojej formuły talentów,
 • Treningowi mocnych stron,
 • Dostępowi do porad zawodowych i rozmów coachingowych,
 • Warsztatów prowadzonych metodami kreatywnymi,
 • Dostarczaniu kompleksowej informacji o zawodach, rynku pracy i wymaganiach pracodawców,
 • Zapewnieniu stałego dostępu do wiedzy i materiałów,
 • Pomocy udzielanej przez specjalistów od rynku pracy,
 • Nowoczesnej przykuwającej uwagę przestrzeni wyzwalającej chęć do zmiany.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H