Newsletter

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-malingowej, zgadzacie się Państwo się na otrzymywanie e-Biuletynu Centrum Rozwoju Talentów.

UWAGA !!! Centrum Rozwoju Talentów nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. Nie zbieramy danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail.

Sposób dopisywania do newslettera:

Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie (stopka strony), następnie wybierz opcję „zapisz” , poprzez kliknięcie w nią lewym przyciskiem myszy. Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć przyłączenia się do newslettera Centrum Rozwoju Talentów. Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście (dopóki nie potwierdzisz chęci otrzymywania newslettera nie będziesz otrzymywać zamówionej poczty elektronicznej z UM Racibórz).

Sposób wypisania się z listy newslettera:

Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie, wybierz opcję „wypisz”, zatwierdź jej wysłanie. Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć wypisania się z newslettera Centrum Rozwoju Talentów. Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów e-mail.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H