Aktualności

Metafora Cafe

Chciałbyś nauczyć się nazywać własne emocje, ważne dla Ciebie wartości? Poznać sposoby definiowania otaczającej Cię rzeczywistości, a jednocześnie zmienić swoją perspektywę myślenia i przełamać ograniczające Cię przekonania? Jeśli tak to skorzystaj z naszej nowej serii warsztatów Metafora Cafe.

czytaj więcej: Metafora Cafe

Warsztaty video

Stwórz swoje profesjonalne video motywacyjne. Naucz się nagrywać materiał filmowy, dowiedz się co i w jaki sposób mówić, aby przykuć uwagę odbiorcy, jak montować materiał i dodawać efekty specjalne. Na warsztatach poznasz podstawowe zasady produkcji oraz montażu video.

czytaj więcej: Warsztaty video

Warsztaty fotograficzne

Dlaczego jedne zdjęcia wydają się lepsze od innych i jak osiągnąć ten efekt? Jaka jest rola kompozycji, dlaczego tak ważne jest światło? Czy da się robić dobre ujęcia smartphonem lub zwykłym aparatem? Oczywiście! I nie potrzeba do tego od razu drogiego sprzętu czy tajemnej wiedzy.

czytaj więcej: Warsztaty fotograficzne

Workshops of video and photography

Make your own video and professional photos. Learn how to record, what to say, how to produce and how to show your first video. We will also teach you the skills you need to make the transition from automatic to manual shooting. The concepts of motion capture, depth of field and perfecting exposure are taught in detail so you can achieve your vision when you take pictures. The workshop will be in English.

czytaj więcej: Workshops of video and photography

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H