Aktualności

Spotkanie opłatkowe Gdańskiego Urzędu Pracy

Władze Miasta, pracownicy Gdańskiego Urzędu Pracy, przedstawiciele pracodawców oraz środowisk biznesowych, po raz kolejny spotkali się 14 grudnia w oliwskim Centrum Rozwoju Talentów na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym.

czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe Gdańskiego Urzędu Pracy

Gdański Urząd Pracy z tytułem "Lidera Aktywizac

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM rozstrzygnęła pierwszą edycję konkursu – Lider Aktywizacji Osób Młodych. W plebiscycie wybrane zostały instytucje, które najskuteczniej pomagają młodym osobom stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Wśród najlepszych znalazł się Gdański Urząd Pracy – inicjator Młodzieżowej Krainy Talentów działającej przy Centrum Rozwoju Talentów.

czytaj więcej: Gdański Urząd Pracy z tytułem "Lidera Aktywizacji Osób Młodych"

Na biegun z Kamińskim i Figurą

W miniony piątek kilkudziesięciu uczniów z gdańskiego Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26 spotkało się w Centrum Rozwoju Talentów na specjalnych warsztatach inspirowanych wyprawami Marka Kamińskiego. Gościem specjalnym wydarzenia była Katarzyna Figura, która poprowadziła pierwszą część kilkugodzinnych zajęć z trójmiejską młodzieżą, opowiadając o motywacji, sile porażek i autentyczności.

czytaj więcej: Na biegun z Kamińskim i Figurą

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H